Rozłam w PSG? Piłkarze kwestionują metody Enrique

Paris Saint-Germain w przyszłym tygodniu wraca do rywalizacji w Lidze Mistrzów. "L'Equipe" publikuje niepokojące informacje o potencjalnym konflikcie piłkarzy z Luisem Enrique.

Luis Enrique
Obserwuj nas w
fot. Imago/PanoramiC Na zdjęciu: Luis Enrique
  • Paris Saint-Germain przygotowuje się do rywalizacji w Lidze Mistrzów
  • “L’Equipe” sugeruje, że piłkarze są rozczarowani metodami Luisa Enrique
  • Zawodnicy PSG są w przeciętnej formie fizycznej

PSG ma poważny problem tuż przed Ligą Mistrzów?

Do tej pory wydawało się, że Paris Saint-Germain pod wodzą Luisa Enrique zmierza w odpowiednim kierunku. Po niemrawym początku sezonu udało się ustabilizować formę, dzięki czemu paryżanie pewnie prowadzą w ligowej tabeli i zmierzają po kolejne krajowe mistrzostwo. Priorytetem jest natomiast Liga Mistrzów, której pomimo wielkich ambicji nie udało się jeszcze zdobyć.

W przyszłym tygodni Paris Saint-Germain rozegra pierwszy mecz w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów z Realem Sociedad. Niepokój kibiców wywołała publikacja “L’Equipe”, według której wewnątrz zespołu może dojść do rozłamu. Część piłkarzy kwestionuje metody i filozofię Enrique, uważając ją za nieefektywną. Ponadto, ich forma fizyczna jest daleka od optymalnej, co zmusza do dodatkowych zajęć.

Choć sytuacja wokół Enrique jest dalej spokojna, ewentualna porażka w Lidze Mistrzów na tak wczesnym etapie może okazać się druzgocąca dla jego przyszłości na Parc des Princes. Po sezonie mistrza Francji ma opuścić Kylian Mbappe, więc to ostatnia szansa, aby wykorzystać jego umiejętności i zdobyć prestiżowe trofeum.

Zobacz również: Ojciec Zielińskiego zdradza szczegóły transferu: Podjął już decyzję

Komentarze