Poważna kontuzja Neymara. Murawę opuścił ze łzami

Neymar

Słodko-gorzki smak miało dla Paris-Saint Germain zwycięstwo nad Lille. Paryżanom udało się wreszcie zakończyć passę kolejnych porażek, jednak okupili to kontuzją Neymara. Brazylijczyk w drugiej połowie musiał opuścić boisko na noszach.

• PSG wygrało w niedzielę z Lille 4:3
  • W drugiej połowie urazu doznał Neymar
  • Brazylijczyk murawę opuszczał na noszach

Kontuzja Neymara problemem dla Christophe Galtiera

Spotkanie Paris-Saint Germain z Lille miało niezwykłą dramaturgię. W meczu padło aż siedem bramek, a mistrz Francji dzięki trafieniu Leo Messiego z rzutu wolnego wygrał 4:3. Zakończył tym samym passę porażek, która mocno ciążyła głównie Christophe Galtierowi. Niestety, zwycięstwo zostało okupione poważną kontuzją Neymara

Brazylijczyk rozgrywał bardzo dobre zawody i po pierwszej połowie miał na koncie już gola i asystę. Niestety po zmianie stron w jednej z akcji upadają na murawę, źle postawił stopę. W efekcie tego ta wykręciła się nienaturalnie, a zawodnik potrzebował pomocy medycznej. 31-latek boisko opuścił na noszach ze łzami w oczach, co źle wróży.

Sytuację kolegi z zespołu skomentował po meczu Kylian Mbappe. Francuz wyraził nadzieję, że kontuzja 31-latka nie jest aż tak poważna.

Powtórki pokazują, że zawodnik najprawdopodobniej doznał skręcenia kostki. Czekamy na oficjalny komunikat klubu w tej sprawie. PSG dzięki zwycięstwu odskoczyli Olympique Marsylii na osiem punktów.