Real Madryt poważnie osłabiony w Lidze Mistrzów. Zabraknie dwóch gwiazd

Po świetnym zwycięstwie 4:0 nad Gironą na Santiago Bernabeu, Real Madryt skieruje teraz swoją uwagę na Ligę Mistrzów, gdzie w 1/8 finału tegorocznych rozgrywek czeka na nich RB Lipsk. Już wiemy, że kilku kluczowych graczy Królewskich nie wystąpi w tym pojedynku.

Carlo Ancelotti
Obserwuj nas w
IMAGO / Irina R Hipolito Na zdjęciu: Carlo Ancelotti
  • Pierwszy mecz z RB Lipsk już we wtorek
  • Ancelotti musi sobie radzić bez kilku kluczowych graczy
  • Bellingham i Rudiger nie zagrają z powodu kontuzji

Real Madryt bez Bellinghama i Rudigera w meczu z RB Lipsk

Pierwsza część rywalizacji pomiędzy Realem i RB Lipsk odbędzie się we wtorek na Red Bull Arena w Niemczech, z rewanż na Bernabeu został zaplanowany na 6 marca. Carlo Ancelotti nie będzie mógł skorzystać z kilku swoich kluczowych zawodników w nadchodzącym starciu.

Królewscy opublikowali już oficjalną listę zawodników powołanych na to spotkanie. Zabraknie w nim przede wszystkim Jude’a Bellinghama. Anglik strzelił dwa gole w sobotę wieczorem, zanim został zmieniony z powodu skręcenia kostki. Oczekuje się, że będzie musiał pauzować przez dwa, trzy tygodnie, ale powinien wrócić na drugi mecz.

Antonio Rudiger również pozostaje poza grą i zostanie w Madrycie. Chociaż jego kontuzja początkowo nie była uznawana za poważną, Real Madryt zdecydował się go nie powoływać, aby uniknąć poważniejszych problemów

Zobacz również: Szwarga nie ma wątpliwości: margines błędu skurczył się maksymalnie

Komentarze