Arteta rozczarowany grą Arsenalu. Wskazał przyczynę porażki

Arsenal sensacyjnie przegrał 0:1 na wyjeździe z FC Porto. Po mecz Mikel Arteta nie ukrywał rozczarowania faktem, że jego podopieczni stracili gola w ostatniej minucie meczu.

Mikel Arteta
Imago / Nigel Keene Na zdjęciu: Mikel Arteta
  • Arsenal przegrał 0:1 z FC Porto
  • Piękną bramkę w ostatniej minucie meczu strzelił Galeno
  • Mikel Arteta nie był zadowolony na konferencji prasowej z występu swoich piłkarzy

Mikel Arteta wskazał przyczynę porażki

Arsenal mimo dominacji nad przeciwnikiem nie był w stanie wyjść zwycięsko z pierwszego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Triumf po golu w ostatniej minucie padł łupem FC Porto. Niezadowolony z przebiegu spotkania i końcowego wyniku był Mikel Arteta. Hiszpański trener podczas pomeczowej konferencji prasowej rozmawiał z dziennikarzami o tym, co wpłynęło w głównej mierze na taki wynik spotkania.

Oczywiście jestem bardzo rozczarowany sposobem, w jaki oddaliśmy mecz w końcówce. Nie poradziliśmy sobie wystarczająco dobrze, a w Lidze Mistrzów zostaje się za to ukaranym – powiedział Mikel Arteta na konferencji prasowej.

Dominowaliśmy, ale zabrakło nam skuteczności, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie powinniśmy się wykazać większą agresją, grać do przodu i stworzyć większe zagrożenie pod bramką rywala – dodał Hiszpan.