Erik ten Hag szczerze o swoim piłkarzu. Nie zapomina o błędach

Manchester United pokonał FC Kopenhagę 1:0 w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bohaterem Czerwonych Diabłów został Andre Onana, który obronił rzut karny w 97. minucie. Występ golkipera docenił Erik ten Hag.

Andre Onana bohaterem. Erik ten Hag pamięta o błędach

Manchester United odniósł niezwykle ważne zwycięstwo z FC Kopenhagą. Takie rozstrzygnięcie przybliża Czerwone Diabły do awansu do rundy play-off Ligi Mistrzów. Bohaterem meczu został Andre Onana, który w 97. minucie obronił rzut karny.

Po końcowym gwizdku dyspozycję golkipera docenił Erik ten Hag. Holender nie zapomniał jednak o niezbyt dobrym początku Kameruńczyka na Old Trafford, mówiąc, że ten mógł spisać się lepiej. Niedawno pojawiły się również doniesienia, że Ten Hag jest rozczarowany decyzją Andre Onany o powrocie do kadry narodowej.

– André Onana pokazał osobowość. André wie, że nie dorównał swoim umiejętnościom i mógł spisać się lepiej, i oto jesteśmy. W sobotę zagraliśmy bardzo dobrze, wczoraj także. Nie zapominajmy o tej genialnej obronie w drugiej połowie. Bardzo dobrze broni rzuty karne – ocenił trener Man Utd.