Aubameyang zaczarował! Bramkarz Villarrealu był bez szans [WIDEO]

Pierre-Emerick Aubameyang po raz kolejny okazał się niezastąpiony dla Olympique Marsylii. Gabończyk w meczu z Villarrealem dwukrotnie skierował piłkę do siatki.

Pierre-Emerick Aubameyang
Imago / Valentina Claret Na zdjęciu: Pierre-Emerick Aubameyang
  • Olympique Marsylia wygrał 4:0 z Villarrealem
  • Pierre-Emerick Aubameyang strzelił dwie bramki
  • Przy drugim golu zaskoczył bramkarza rywali

Magia Aubameyanga w polu karnym, napastnik oszukał bramkarza

Olympique Marsylia w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy podejmowała na własnym stadionie Villarreal. Francuski zespół nie dał żadnych szans drużynie przyjezdnej i pokonał rywali aż 4:0. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Pierre-Emerick Aubameyang.

Gabończyk pierwszą bramkę strzelił jeszcze w pierwszej połowie meczu. Zanim sędzia zarządził przerwę w grze, podyktował rzut karny dla Marsylii, który na bramkę zamienił 34-letni napastnik. Aubameyang jednak zostanie w tym meczu zapamiętamy w głównej mierze z gola, którego strzelił w 59. minucie. Snajper zachował się po mistrzowsku w polu karnym Villarrealu.

Amine Harit znalazł niepilnowanego Gabończyka, który wbiegał w pole karne, a następnie posłał do niego piłkę. Aubameyang zamiast strzału zdecydował się na sprytną podcinkę futbolówki, która zaskoczyła Pepe Reine i wpadła do siatki.