Portugalczyk zastąpi Xaviego? Deco zabrał głos

FC Barcelona według różnych spekulacji może niebawem mieć nowego trenera. Nie milkną doniesienia o tym, że Xavi Hernandez może zostać zastąpiony Portugalczykiem. Stanowisko w sprawie zabrał Deco.

Deco
Obserwuj nas w
fot. Imago / Urbanandsport Na zdjęciu: Deco
  • Nie milkną doniesienia na temat Ribena Amorima w kontekście pracy w FC Barcelonie
  • Deco zabrał głos w sprawie w rozmowie z serwisem Sol.sapo.pt
  • Niepewna jest przyszłość Xaviego Hernandeza na stanowisku szkoleniowca Katalończyków

Rubem Amorim łączony z pracą w FC Barcelonie

FC Barcelona w niedzielny wieczór zremisowała z Granadą (3:3) w hicie 24. kolejki La Liga. Tym samym znów wrócił temat zmiany szkoleniowca. Deco oceniło ostatnio szanse na zatrudnienie portugalskiego trenera przez ekipę z Camp Nou.

– Na razie wszystkie możliwości są na naszym stole. Który portugalski trener dokładnie? Ilu portugalskich trenerów jest skłonnych wziąć na siebie ciężar odpowiedzialności za Barcelonę, pomimo wszystkich trudności, przed którymi stoi? Powiedz mi – pytał Deco w rozmowie z serwisem Sol.sapo.pt.

– Wiem, że Ruben Amorim wykonał świetną robotę w Sportingu, a jego styl gry w drużynie jest podobny do naszego. Ma jednak bardzo małe doświadczenie – dodał dyrektor sportowy Katalończyków.

W najbliższy weekend Barca w roli gościa zmierzy się z Celtą Vigo. Kilka dni później w Lidze Mistrzów ekipę Xaviego czeka natomiast potyczka z SSC Napoli.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze