Hit La Ligi dla Atletico Madryt. Antoine Griezmann show [WIDEO]

Atletico Madryt odwróciło losy rywalizacji w spotkaniu z Gironą. Rojiblancos przegrywali 0:1, ale ostatecznie wygrali 3:1. Antoine Griezmann strzelił dzisiaj dwie bramki.

Atletico Madryt
ZUMA Press, Inc. / Alamy Na zdjęciu: Atletico Madryt
  • Hitem 31. kolejki La Ligi była potyczka Atletico Madryt z Gironą
  • Na boisku nie brakowało emocji i obejrzeliśmy dzisiaj cztery gole
  • Podopieczni Diego Simeone, mimo że przegrywali 0:1, to wygrali 3:1

Griezmann poprowadził Atletico do zwycięstwa

Atletico Madryt w sobotę po południu na Estadio Metropolitano podejmowało Gironę w hitowym spotkaniu 31. kolejki La Ligi. Dzisiejszy mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie już w 4. minucie za sprawą gola Artema Dovbyka.

Gospodarze obudzili się jednak tuż przed przerwą. Najpierw, w 34. minucie wyrównał Antoine Griezmann, który wykorzystał rzut karny, a w doliczonym czasie pierwszej połowy wynik spotkania na 2:1 dla Rojiblancos zmienił Angel Correa.

Cenną wygraną zespołu ze stolicy w 50. minucie przypieczętował wspomniany już Griezmann. Francuz uderzył nie do obrony z bliskiej odległości. Atletico Madryt (czwarte miejsce) w ligowej tabeli traci już tylko cztery punkty do Girony (trzecia pozycja).

Atletico Madryt – Girona 3:1 (2:1)

0:1 Artem Dovbyk 4′
1:1 Antoine Griezmann 34′
2:1 Angel Correa 45+6′
3:1 Antoine Griezmann 50′