Obrońca opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski

Doniesienia dotyczące stanu zdrowia jednego z kluczowych zawodników reprezentacji Polski oficjalnie się potwierdziły - Matty Cash doznał kontuzji mięśniowej w meczu z Czechami i opuścił zgrupowanie kadry.

Matty Cash
PressFocus Na zdjęciu: Matty Cash
  • Matty Cash został zmieniony już w 9. minucie starcia Czechy – Polska
  • Zawodnik Aston Villi doznał kontuzji mięśniowej
  • 25-latek opuścił zgrupowanie

Reprezentacja Polski. Koniec zgrupowania dla Casha

Po zaledwie trze minutach starcia w Pradze Polacy przegrywali z gospodarzami już 0:2. Na listę strzelców najpierw wpisał się Ladislav Krejci, a chwilę później prowadzenie Czechów podwyższył Tomas Cvancara. Niestety, szybkie dwie bramki zdobyte przez ekipę Jaroslava Silhavy’ego nie były ostatnimi negatywnymi wiadomościami dla reprezentacji Biało-Czerwonych.

W 9. minucie boisko opuścił Matty Cash. Zawodnik Aston Villi doznał urazu mięśniowego i nie był w stanie kontynuować gry. Za 25-latka na murawie pojawił się Robert Gumny, na co dzień zakładający koszulkę Augsburga.

Dzisiaj Polski Związek Piłki Nożnej zdradził kolejne informacje dotyczące stanu zdrowia polskiego obrońcy. “Przeprowadzone dziś badanie potwierdziło naciągnięcie mięśnia płaszczkowatego” – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie opublikowanym za pośrednictwem profilu Łączy nas piłka.

Rehabilitacja w przypadku tej kontuzji trwa siedem dni, co oznacza, że Casha nie zobaczymy w pojedynku z Albanią. Z tego powody były zawodnik Nottingham Forest opuszcza zgrupowanie kadry i wraca do Anglii.