Michał Probierz poleciał do Włoch. Wiadomo, kogo będzie obserwował

Reprezentacja Polski za nieco ponad miesiąc weźmie udział w barażach o awans do Mistrzostw Europy. Roman Kołtoń w programie Meczyki.pl na YouTube poinformował, że Michał Probierz w ten weekend wybrał się do Włoch, aby z wysokości trybun obejrzeć mecz Monza - Hellas Werona. Celem selekcjonera jest obserwacja gry Pawła Dawidowicza oraz Karola Świderskiego.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
Imago / Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Michał Probierz wybrał się do Włoch, aby obserwować reprezentantów Polski
  • Selekcjoner obejrzy z trybun mecz Monza – Hellas Werona
  • 51-latek będzie obserwował grę Pawła Dawidowicza oraz Karola Świderskiego

Dawidowicz i Świderski pod obserwacją Michała Probierza

Reprezentacja Polski w półfinale baraży o awans na Euro zagra z Estonią. Kluczowe spotkanie biało-czerwonych zostanie rozegrane 21 marca na Stadionie Narodowym. Zanim to się jednak stanie Michał Probierz musi wyselekcjonować odpowiednią grupę piłkarzy, którzy dostaną powołanie na marcowe zgrupowanie.

W tym celu selekcjoner reprezentacji Polski wybrał się w podróż do Włoch. Roman Kołtoń na kanale Meczyki.pl poinformował, że 51-latek obejrzy starcie Monza – Hellas Werona w 24. kolejce Serie A. Pod obserwacją w tym meczu znajdą się dwaj reprezentanci Polski Paweł Dawidowicz oraz Karol Świderski.

Michał Probierz będzie na meczu Monza – Hellas Werona ze względu na Dawidowicza i Świderskiego – przekazał Roman Kołtoń na kanale Meczyki.pl.

Obydwaj piłkarze grają w barwach Hellasu. Świderski nie tak dawno przeniósł się na Stadio MarcAntonio Bentegodi z MLS. Natomiast Dawidowicz gra w zespole Gialloblu od sześciu lat. Mecz Monza – Hellas odbędzie się w niedziele o godzinie 15:00 na stadionie Brianteo.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze