Kolejny fatalny mecz Krzysztofa Piątka. Polak zmieniony jeszcze przed przerwą

Fatalnie jak na razie układa się "turecka przygoda" Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski został zmieniony już w 30. minucie spotkania ligowego z Fenerbahce. Kamery zarejestrowały, że sfrustrowany napastnik udał się od razu do szatni.

Krzysztof Piątek
Imago/SeskimPhoto Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Krzysztof Piątek jak na razie nie potrafi kompletnie odnaleźć się w tureckim Basaksehirze
  • Reprezentant Polski nie strzelił jeszcze ani jednej bramki dla nowej drużyny
  • W czwartkowym meczu z Fenerbahce napastnik został przez trenera zmieniony już w 30. minucie

Piątek obrażony zszedł z boiska w meczu z Fenerbahce

Latem Krzysztof Piątek przeniósł się z Herthy Berlin do tureckiego Basaksehir. Zdaniem ekspertów i dziennikarzy klub ze Stambułu miał być dla napastnika ostatnią szansą na odbudowanie kariery. Po pięciu spotkaniach przy statystykach strzeleckich snajpera widnieje cyfra zero.

W czwartek Basaksehir o godzinie 19:00 rozpoczął zaległy ligowy mecz z Fenerbahce. Gospodarze już po 20 minutach wyszli na prowadzenie 3:0, a wściekły trener Cagdas Atan zdecydował się na dokonanie dwóch zmian w 30. minucie. Zdjął on kompletnie bezproduktywnego Piątka, a także Dimitriosa Pelkasa.

Kamery zarejestrowały, że Polak murawę opuszczał wyraźnie sfrustrowany. Po zejściu nie udał się na ławkę, zaś od razu do szatni. Wszystko wskazuje na to, że po kolejnym bardzo słabym występie straci miejsce w wyjściowym składzie tureckiej drużyny. Fenerbahce wygrało natomiast aż 4:0, a autorem dwóch trafień był Sebastian Szymański.

Także u nas: Nieprawdopodobna forma Sebastiana Szymańskiego. Znów to zrobił!