Niespodziewani goście na losowaniu Pucharu Polski ZZPN! Wyjaśniamy, o co chodzi

W poniedziałek rozlosowano pary 1/4 finału Pucharu Polski ZZPN. Gośćmi podczas losowania byli przedstawiciele Fundacji Ligi Superbohaterów. Cała akcja miała szczytny cel charytatywny.

Stadion Narodowy
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Stadion Narodowy

W losowaniu udział wzięli przedstawiciele Fundacji Ligi Superbohaterów

W poniedziałek w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski ZZPN. Podczas ceremonii losowania na scenie pojawili się niespodziewani goście z Fundacji Ligi Superbohaterów. Mężczyzna w stroju Batmana oraz kobieta przebrana w strój Deadpoola wzięli udział w losowaniu i zaprezentowali piłkę z finałowego meczu Fortuna Pucharu Polski.

Całe wydarzenie miało cel charytatywny, ponieważ wraz z zaskakującymi gości podczas losowania ruszyła również specjalna licytacji. Do wylicytowania będzie unikatowa piłka z meczu Wisła – Pogoń. Całość kwoty uzyskanej z licytacji zostanie przekazana na konto Ligi Superbohaterów, która od lat w strojach superbohaterów odwiedza ciężko chore dzieci w szpitalach.

Wyniki losowania 1/4 finału PP ZZPN:

Iskra Banie – AP Kotwica Kołobrzeg

Pogoń II Szczecin – Flota Świnoujście

Bałtyk Koszalin – Gwardia Koszalin

Świt Szczecin – Błękitini Stargard

Mecze ćwierćfinałowe odbędą się 22 maja, zaś wielki finał zaplanowany został na 12 czerwca. W grze o trofeum pozostało dwóch przedstawicieli z 3. ligi oraz po jednej drużynie z klas okręgowych i 4. ligi. Licytacja piłki odbywa się na oficjalnym profilu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej na portalu Facebook. Akcja potrwa do czwartku (16 maja) do godziny 12:00.

Komentarze