Massimiliano Allegri zarobi fortunę? Ma lukratywne propozycje

Massimiliano Allegri może szybko wrócić na ławkę trenerską po zwolnieniu z Juventusu. 56-letniego Włocha chciałyby bowiem zatrudnić ekipy z Arabii Saudyjskiej - podaje Ekrem Konur.

Massimiliano Allegri
Obserwuj nas w
Giuseppe Maffia / Alamy Na zdjęciu: Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri przyciąga uwagę klubów z Arabii Saudyjskiej

Massimiliano Allegri pod koniec maja stracił pracę w Juventusie, który miał okazję trenować od połowy 2021 roku, a także w latach 2014-2019. Włoski szkoleniowiec może jednak błyskawicznie wrócić na ławkę trenerską, ponieważ jego osoba wzbudza bardzo duże zainteresowanie. 56-latka w ostatnich tygodniach przymierzano do dwóch klubów Serie A – Milanu oraz Lazio Rzym – ale słynny menedżer zdecydowanie większe pieniądze mógłby zgarnąć w zupełnie innej lidze.

POLECAMY TAKŻE

Jak dowiedział się Ekrem Konur, Massimiliano Allegri przyciąga bowiem uwagę zespołów z Arabii Saudyjskiej, które jak wiemy, dysponują ogromnymi środkami finansowymi. Nie wiadomo, jak na przeprowadzkę do Saudi Professional League zapatruje się 56-letni Włoch, lecz tamtejsze drużyny w najbliższych tygodniach mają go kusić perspektywą astronomicznych zarobków.

Przypomnijmy, że na Bliskim Wschodzie pracują tacy trenerzy jak Slaven Bilić, Steven Gerrard, Jorge Jesus czy Luis Castro. Po saudyjskich boiskach biegają natomiast między innymi Cristiano Ronaldo, Sadio Mane, Neymar, Ruben Neves, Aleksandar Mitrović, Fabinho oraz Marcelo Brozović.

Miejsce Massimiliano Allegriego na ławce trenerskiej Bianconerich zajmie Thiago Motta.

Komentarze