Cristiano Ronaldo zawieszony za swoje zachowanie. Wiadomo, kiedy będzie mógł wrócić

Cristiano Ronaldo został ukarany za swoje zachowanie po meczu z Al Shabab. Portugalczyk wraz z gwizdkiem sędziego wykonał nieprzyzwoity gest w stronę kibiców rywali. Komisja Ligi Saudi Pro League zawiesiła napastnika i nałożyła na niego karę finansową.

Cristiano Ronaldo
Obserwuj nas w
Imago / Alexandre Neto Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
  • Cristiano Ronaldo wykonał nieprzyzwoity gest w stronę kibiców Al Shabab
  • Komisja ligi zawiesiła go na jedno spotkanie
  • Portugalczyk musi zapłacić również karę finansową

Cristiano Ronaldo zawieszony na jedno spotkanie

Cristiano Ronaldo i jego Al Nassr w ostatnim meczu ligowym wygrali 3:2 z Al Shabab. Portugalczyk wpisał się na listę strzelców, wykorzystując rzut karny w 21. minucie meczu. Jednak przez całe spotkanie musiał słuchać okrzyków kibiców rywali, którzy skandowali w jego kierunku “Messi, Messi”.

POLECAMY TAKŻE

38-latek najwidoczniej miał dość i po spotkaniu wykonał w stronę fanów Al Shabab nieprzyzwoity gest, po którym w arabskich mediach rozpętała się burza. Sprawą zajęła się Komisja ligi Saudi Pro League, która podjęła już decyzję o karze dla gwiazdy Al Nassr.

Napastnik został zawieszony na jeden mecz w lidze. Co więcej, Cristiano Ronaldo musi zapłacić grzywnę w wysokości 2,6 tysięcy dolarów.

Cristiano Ronaldo w tym sezonie strzelił 28 goli w 29 meczach we wszystkich rozgrywkach. Jego zespół Al Nassr zajmuje 2. miejsce w lidze ze stratą 7 punktów do lidera.

Komentarze