Trener Warty Poznań nie zgadza się z powszechną opinią o swojej drużynie

Warta Poznań zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w niedzielę w meczu przeciwko Rakowowi Częstochowa. Zieloni wygrali z mistrzem Polski jednym golem (2:1). Tymczasem w poniedziałek w rozmowie z Kanałem Sportowym w audycji "LigaPL" na temat zwycięstwa swojej drużyny wypowiedział się trener Dawid Szulczek.

Dawid Szulczek
Obserwuj nas w
fot. Imago / Piotr Kucza / FOTOPYK / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Dawid Szulczek
  • Pięć meczów w tym sezonie wygrała Warta Poznań
  • Po zwycięstwie z Rakowem Częstochowa trener Zielonych udzielił krótkiego wywiadu Kanałowi Sportowemu w audycji “LigaPL”
  • Szkoleniowiec ekipy z Poznania nie zgadza się z powszechnie panującą opinią o Zielonych

Dawid Szulczek o Warcie Poznań

Warta Poznań wygrała w ramach 20. kolejki PKO Ekstraklasy piąte spotkanie w sezonie. Zieloni legitymują się aktualnie bilansem 22 punktów, mając trzy oczka przewagi nad strefą spadkową. Tymczasem ostatnio na odważną opinię pozwolił sobie szkoleniowiec poznańskiej drużyny.

– Przede wszystkim całościowa tabela jest ważna. Chcemy jednocześnie pokazywać, że potrafimy z dobrymi firmami dobrze się zaprezentować. Często się mówi, że Warta jest biedniejsza i słabsza, a wydaje mi się, że potrafimy pokazywać się z lepszymi z bardzo dobrej strony – przekonywał Dawid Szulczek w audycji “LigaPL” w Kanale Sportowym.

W najbliższą sobotę poznańska ekipa zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Chorzów w ramach 21. kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Śląskim.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze