Radomiak wynagradza kibiców za blamaż. Miły gest klubu

Radomiak Radom fatalnie rozpoczął drugą część sezonu. Podopieczni Macieja Kędziorka przegrali z Cracovią aż 0:6. Klub postanowił przeprosić i wynagrodzić kibiców, którzy z bliska przyglądali się porażce w Krakowie.

Cracovia - Radomiak
PressFocus/ Krzysztof Porębski, IMAGO / Konrad Świerad Na zdjęciu: Cracovia - Radomiak
  • Radomiak Radom wysoko przegrał pierwszy ligowy mecz 2024 roku
  • Zieloni zostali zdeklasowani przez Cracovię i stracili aż sześć goli
  • Klub postanowił wynagrodzić tę porażkę kibicom, którzy wybrali się na stadion przy Kałuży

Ekstraklasa. Radomiak rekompensuje fanom porażkę w Krakowie

6:0 – takim wynikiem zakończyło się spotkanie CracoviaRadomiak. Pasy otworzyły nowy ligowy rok w znakomitym stylu, natomiast ekipa z Radomia o meczu przy Kałuży chciałaby jak najszybciej zapomnieć. Już po zaledwie dwóch minutach gry goście musieli radzić sobie w dziesiątkę, a pierwszą połowę zamknęli przegrywając 0:3.

Fatalną dyspozycję drużyny Macieja Kędziorka z bliska śledzili też jej zagorzali fani. Klub postanowił przeprosić wiernych kibiców, którzy pojawili się na pojedynku w Krakowie, i wynagrodzić im katastrofalną postawę zespołu. Zieloni w komunikacie zamieszczonym na portalu X poinformowali, że wszyscy, którzy uczestniczyli w wyjazdowej potyczce z Cracovią, otrzymają darmowe bilety na marcowy mecz ze Stalą Mielec.

Radomiak po 20 rozegranych spotkaniach ma na koncie 24 punkty i plasuje się na 12. miejscu. Przewaga nad strefą spadkową wynosi zaledwie cztery oczka. Na dodatek Puszcza, która zajmuje 16. lokatę, ma w dorobku o jeden mecz mniej.