Niespodzianka w Warszawie! Legia straciła punkty [WIDEO]

Legia Warszawa zremisowała 1:1 z Puszczą Niepołomice w meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Punkt Wojskowym w końcówce zapewnił wprowadzony z ławki rezerwowych Maciej Rosołek.

Kacper Tobiasz
PressFocus Na zdjęciu: Kacper Tobiasz
  • Legia Warszawa zgubiła punkty w starciu z Puszczą Niepołomice
  • Na Łazienkowskiej padł wynik 1:1 po bramkach Michała Koja i Macieja Rosołka
  • Wojskowi dominowali, ale tylko raz udało im się pokonać bramkarza gości – Oliwiera Zycha

Nieskuteczna Legia nie dała rady Puszczy. Tylko remis w stolicy

Legia Warszawa w niedzielne popołudnie na własnym stadionie podejmowała Puszczę Niepołomice w spotkaniu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem uchodzili za zdecydowanego faworyta, ale gościom udało się sprawić nie lada niespodziankę.

Podopieczni Tomasza Tułacza zdołali zaskoczyć zespół prowadzony przez Kostę Runjaicia w końcówce pierwszej połowy. W 42. minucie w polu karnym świetnie odnalazł się Michał Koj, który nie dał żadnych szans stojącemu między słupkami stołecznego klubu Kacprowi Tobiaszowi.

Gdy wydawało się, że Puszcza Niepołomice sensacyjnie zgarnie trzy punkty, to Legia Warszawa dopięła swego i wyrównała. Bohaterem Wojskowych został Maciej Rosołek, który do siatki trafił w 86. minucie.

Legia Warszawa – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:1)

0:1 Michał Koj 42′

1:1 Maciej Rosołek 86′