Lech Poznań może zaskoczyć z nowym trenerem, na taką opcję nikt nie stawiał

Lech Poznań skompromitował się ostatnio w meczu z Ruchem Chorzów. Tymczasem w klubie z ulicy Bułgarskiej trwają poszukiwanie nowego trenera. Media obiegło ciekawe nazwisko.

Lubos Kozel
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Lubos Kozel

Lubos Kozel kandydatem na nowego trenera Lecha Poznań

Lech Poznań nie zachwyca w tym sezonie. Mimo wszystko wciąż ma szanse na mistrzostwo kraju. Na trzy kolejki przed końcem sezonu Kolejorz traci cztery oczka do pierwszej Jagiellonii Białystok. Chociaż trener Mariusz Rumak po przegranym starciu lechitów z Ruchem Chorzów (1:2) mówił, że musiałby mieć miejsce armagedon, aby jego ekipa wygrała mistrzowski tytuł.

POLECAMY TAKŻE

Aktualnie władze klubu poszukują nowego szkoleniowca. Już wiadomo, że aktualny trener po sezonie pożegna się z klubem. Taką wiadomość przekazał już drużynie. Tymczasem ciekawymi informacjami podzielił się na platformie X dziennikarz Ludek Madl. Według jego wieści działacze Lecha rozważają zatrudnienie Lubosa Kozela, prowadzącego aktualnie Slovana Liberec. 53-latek ma kontrakt z klubem z Czech do końca czerwca.

53-latek ma być w kontrakcie z przedstawicielami klubu z Poznania. Jest to o tyle ciekawe, że do tej pory Kozel nie był wymieniany przez nikogo w roli kandydata na nowego szkoleniowca Lecha. Łączeni z przedstawicielem PKO Ekstraklasy byli natomiast Maciej Skorzą czy Nenad Bjelica, który według medialnych spekulacji jest na wylocie z Unionu Berlin.

Lech aktualnie plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli. W ostatnich trzech kolejkach Kolejorz zmierzy się kolejno z: Legią Warszawa, Widzewem Łódź i z Koroną Kielce. Hit polskiej ligi z Wojskowymi poznańska drużyna rozegra 12 maja o godzinie 17:30. Ostatnie spotkanie w sezonie odbędzie się z kolei 25 maja.

Czytaj więcej: Kapustka wykluczył się z meczu z Lechem, po 5 minutach do bazy [WIDEO]

Komentarze