Erik Exposito odpowiedział na temat przyszłości: Cały czas rozmawiamy

Erik Exposito wyraził niepewność odnośnie swojej przyszłości w Śląsku Wrocław, zaznaczając, że nie jest pewne, czy nadchodzący mecz z Rakowem Częstochowa będzie jego ostatnim. - W kolejnych dniach będę w stanie więcej powiedzieć - przyznał Hiszpan.

Erik Exposito
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Erik Exposito

Erik Exposito: Chcę napisać historię ze Śląskiem

Erik Exposito jest liderem klasyfikacji strzelców w PKO Ekstraklasie z 18 trafieniami. Jego umowa ze Śląskiem Wrocław obowiązuje do końca czerwca i wszystko wskazuje, że sobotnie spotkanie przeciwko Rakowowi Częstochowa będzie ostatnim. Napastnik podkreślił, że trwają rozmowy na temat jego przyszłości i dlatego nie można jeszcze stwierdzić, że to będzie jego “ostatni taniec”. Jego zdaniem najważniejsze jest skupienie się na historycznym wydarzeniu dla klubu.

POLECAMY TAKŻE

Zaznaczył, że obecnie jest w pełni skoncentrowany na trwającym sezonie i nie chce, by cokolwiek zakłóciło jego uwagę przed ostatnim meczem. Jednocześnie zaznaczył, że po spotkaniu będzie gotów rozmawiać o dalszych krokach. – Nie myślę teraz o tym. Chcę napisać historię ze Śląskiem, dać z siebie maksa w ostatniej kolejce. Potem się zatrzymamy i pomyślę nad moją decyzją – dodał.

Exposito niezależnie od wyników, zawsze stara się zachować pozytywne nastawienie. Zauważył, że piłka nożna to dyscyplina pełna wzlotów i upadków – są momenty zarówno dobre, jak i złe. – Kiedy te słabsze nadejdą, musisz być silny, żeby po prostu iść dalej. Jestem zawsze osobą szczęśliwą, zadowoloną, jestem z zespołem. Ważne, żeby wszystko szło w dobrym kierunku – oznajmił.

Mogę powiedzieć ze to najlepszy sezon, jaki mieliśmy. Z mojej strony indywidualnie również. Dlatego jestem szczęśliwy, że po 5 latach w klubie udało mi się zdobyć medal i napisać jakąś historię – zakończył.

Komentarze