Betx kod promocyjny marzec 2023 – rejestracja z bonusem

betx kod promocyjny

Załóż konto w Betx i skorzystaj z najwyższego dostępnego bonusu na start. Nowi gracze mogą liczyć na cashback, freebet i bonus od depozytu. Jaki jest kod promocyjny Betx i jak się zarejestrować u tego bukmachera?

Jaki jest kod promocyjny Betx?

Betx kod promocyjny to: GOAL. [Uwaga, kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny. Poinformujemy was, kiedy będziecie mogli go użyć] Dzięki niemu możesz liczyć na odebranie najlepszego bonusu powitalnego. W jego skład wchodzi klasyczny bonus od wpłaty, ale też cashback i Betx freebet. Ponadto możesz zgarnąć dodatkowe środki za zgody marketingowe oraz pobranie aplikacji mobilnej bukmachera. Łącznie do zdobycia za kod promocyjny Betx jest aż 800 złotych.

Rodzaj bonusuKwota bonusu
Kod promocyjny BetxGOAL [jeszcze niedostępny]
Bonus od depozytu250 PLN
Cashback250 PLN
Freebet250 PLN
Bonus za zgody marketingowe30 PLN
Bonus za pobranie aplikacji Betx20 PLN

Jak działa kod promocyjny Betx?

Znasz już pełny pakiet, który będzie dostępny, gdy wykorzystasz Betx kod promocyjny. Jak on tak właściwie działa? Wystarczy go wpisać w trakcie zakładania konta u bukmachera i w ten sposób aktywować w Betx bonus powitalny. Wspomniany kod służy zatem do odebrania ulepszonej oferty na start. Gracz, który nie skorzysta z kodu promocyjnego z reguły nie ma możliwości skorzystania z wyższych kwot bonusów lub po prostu dodatkowych promocji. Jest to ciekawe udogodnienie, które ma za zadanie uatrakcyjnić obstawianie zakładów bukmacherskich i dać graczowi możliwość skorzystania z dodatkowych środków na grę.

Rejestracja w Betx z bonusem powitalnym

Jak wygląda u bukmachera Betx rejestracja? Zakładanie nowego konta jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka minut. Jeśli zamierzasz się zarejestrować w serwisie i chcesz mieć pewność, że odbierzesz najwyższy dostępny w Betx bonus, skorzystaj z poniższej instrukcji. Krok po kroku wyjaśniliśmy ten krótki proces.

 1. Wejdź na stronę www.ebetx.pl
 2. Następnie odszukaj w prawym górnym rogu różowy przycisk z napisem “rejestracja”.
 3. Przed sobą będziesz mieć formularz, który składa się z dwóch części.
 4. W pierwszej z nich podaj nazwę użytkownika, hasło, e-mail, numer telefonu i oczywiście kod promocyjny Betx.
 5. Po wpisaniu również kodu weryfikacyjnego SMS, możesz przejść do wypełniania danych osobowych, czyli nazwiska, adresu, daty urodzenia i numeru PESEL.
 6. Na koniec zatwierdź swoje konto i gotowe.

W celu aktywowania założonego konta należy kliknąć link wysłany na podany wcześniej adres e-mail. Jest to standardowa procedura, więc Betx rejestracja nie zaskoczy niczym bardziej doświadczonych graczy. Trzeba jedynie pamiętać o kodzie promocyjnym, a cała reszta jest banalnie łatwa. Bukmacher udostępnił możliwość szybkiej rejestracji, żeby gracze mogli niemal natychmiast przejść do obstawiania po założeniu konta. Do jego weryfikacji można wrócić później, kiedy akurat pod ręką będziemy mieć dokument tożsamości. Musi to jednak nastąpić w ciągu 30 dni od stworzenia konta tymczasowego. W przeciwnym razie możliwość wnoszenia zakładów zostanie zablokowana.

Warunki obrotu bonusem Betx

Skoro mamy już założone konto i doskonale wiemy, co zawiera Betx bonus powitalny, możemy przejść do jego warunków. Co zrobić, żeby odebrać najwięcej środków, ile tylko się da? Zastosuj się do poniższych wskazówek, a będziesz mieć pewność, że skorzystasz z najlepszej dostępnej oferty. Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, że:

 • minimalna kwota bonusu wynosi 10 PLN,
 • maksymalna kwota bonusu to 250 PLN,
 • wypłata środków w trakcie obracania bonusem z oferty powitalnej, skutkuje utratą ważności promocji.
 • zakłady z sekcji “Extra Kursy”, “Combo box”, “Happy Hours” nie są brane pod uwagę,
 • nie można obstawiać kilku zakładów w ramach jednego spotkania,
 • sporty wirtualne, e-sport i gry karciane także odpadają,
 • nie są dozwolone także zakłady długoterminowe, ani zakłady systemowe.
 1. Bonus 50% cashback do 250 PLN
 • Postaw pierwszy kupon w Betx za całość swojego pierwszego depozytu. 
 • Min. 2 zdarzenia na kuponie,
 • Kurs kuponu to co najmniej 2,50,
 • W przypadku porażki, gracz otrzymuje 50% stawki w formie freebetu z mnożnikiem,
 • Nie można korzystać z cashoutu i tylko w przypadku spełnienia powyższych warunków, można przejść do obrotu drugiego bonusu.
 1. Betx freebet 50%
 • Po spełnieniu warunków cashbacku wpłać kolejny depozyt
 • Dokonaj 3x obrotu wpłaconą kwotą,
 • Kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym co najmniej 2,50,
 • Na Twoim koncie pojawi się 50% freebet z mnożnikiem kursu,
 • Będzie on zaokrąglony w dół do liczby 5. (Np. jeśli wpłacisz 54 złote, odbierzesz darmowy zakład o wartości 25 zł),
 • Po spełnieniu warunków, możesz przejść do 3. bonusu z pakietu.
 1. Bonus 50% od depozytu do 250 PLN
 • Wpłać trzeci depozyt, który spełnia warunki promocji,
 • Obróć 3x wpłaconą kwotę kuponami z min. 3 zdarzeniami,
 • Min. kurs takiego kuponu wynosi 2,50,
 • Po spełnieniu powyższych warunków, otrzymasz 50% wartości swojego depozytu w gotówce, którą możesz wypłacić na swoje konto w banku,
 • Skorzystanie z opcji cash out dyskwalifikuje z udziału w promocji.

Jak widzisz, każdy z trzech bonusów od tego bukmachera posiada własne uwarunkowania. Nie występuje w Betx freebet bez depozytu, ani też klasyczny bonus od wpłaty. Także cashback w formie zakładu bez ryzyka występuje tutaj w nieco innej formie. Z tego względu należy dokładnie zapoznać się z powyższymi warunkami promocji, aby nie być później niemile zaskoczonym. Poza powyższym bonusem na start, bukmacher Betx zaproponował swoim graczom także inne promocje, o których przeczytasz poniżej.

Pozostałe promocje Betx

Oprócz klasycznego pakietu na start, możesz liczyć na inne promocje w Betx. Kod promocyjny tutaj nie ma już nic do rzeczy, więc tak naprawdę każdy gracz może z nich skorzystać. Do odebrania są dodatkowe środki na grę za bardzo proste czynności. Ponadto dochodzą oferty związane z konkretnymi dyscyplinami i wydarzeniami sportowymi. Zapoznaj się z opisem każdej z nich i sprawdź, która najbardziej Ci odpowiada.

Zgoda buduje – 30 PLN

Zgoda buduje, a niezgoda rujnuje. W Betx bonus możesz odebrać także za zwykłe zaznaczenie zgód marketingowych. Oczywiście wcześniej należy zweryfikować swoje konto, ale nie powinno to Tobie sprawić najmniejszego problemu. Poza tym, dzięki temu będziesz regularnie otrzymywać informacje o pojawiających się ofertach czasowych, a Twoje konto nie jest już ograniczone brakiem opcji wypłaty. Same korzyści!

 • zweryfikuj konto w Betx (wyślij kopię dokumentu tożsamości, podaj numer konta bankowego i swój adres zamieszkania),
 • zaznacz zgody marketingowe na swoim koncie (otrzymywanie maili, SMS i powiadomień o aktualnych promocjach),
 • wpłać depozyt min. 10 PLN na swoje konto i postaw zakład za min. 10 PLN,
 • kiedy Twój kupon zostanie rozliczony na Twoje konto trafi bonus freebet.

Otrzymany darmowy zakład ma wartość 30 PLN, jednak jest on przyznany w formie freebetu 2 PLN z mnożnikiem x15. Nie ma to jednak znaczenia, bo finalnie masz możliwość wniesienia zakładu za 30 złotych.

1. raz w apce – 20 PLN

Ostatnim bonusem do odbioru jest 20 złotych za grę w aplikacji Betx. Bukmacherowi zależy na tym, aby gracze mogli wygodnie obstawiać, a to właśnie umożliwia im “apka” na telefon. Dodatkowo za jej pobranie można zgarnąć kolejne środki na grę, więc chyba nikogo nie trzeba specjalnie namawiać.

 • pobierz aplikację Betx ze strony bukmachera,
 • postaw dowolny kupon za min. 10 PLN przez apkę,
 • odbierz bonus do wykorzystania na dalszą grę.

W zamian za spełnienie warunków, gracz otrzymuje 20 PLN w formie freebetu 2 zł z mnożnikiem x10. Pamiętaj, że promocja dotyczy pierwszego postawionego kuponu poprzez aplikację mobilną. Nie wolno korzystać z opcji cash out przed rozliczeniem zakładu, bo w innym przypadku bonus przepada.

Extra Cashback

Najczęściej obstawianym sportem jest oczywiście piłka nożna, a najchętniej oglądanymi rozgrywkami w naszym kraju – Ekstraklasa. Dla fanów lig zagranicznych może to być niespodzianka, ale tak właśnie jest. W związku z tym mamy w Betx bonus poświęcony właśnie polskiej lidze. Wystarczy zagrać na swoim kuponie trzy zdarzenia z Ekstraklasy, a jeśli zakład okaże się przegrany, otrzymasz freebet o wartości 30 PLN.

 1. Postaw kupon za min. 60 PLN.
 2. Kurs całkowity to co najmniej 2,00.
 3. Min. 3 zdarzenia (wszystkie z Ekstraklasy).
 4. W grę wchodzą zakłady przedmeczowe i na żywo.
 5. Nagrodą jest freebet 2 PLN z mnożnikiem x15.

Combo Box

Combo Box to specjalna oferta dla graczy, którzy lubią obstawiać kupony AKO. Dzięki niej mogą liczyć na wyższy kurs postawionego zakładu, a w efekcie – wyższą ewentualną wygraną. Jak to działa? Zaprezentujemy na przykładzie.

31 stycznia 2023 roku odbywały się głównie mecze w krajowych pucharach, a ligi miały przerwę. Swoje spotkania rozgrywały m. in. Inter Mediolan, Union Berlin i Newcastle United. Gdybyśmy postawili na zwycięstwo każdej z tych drużyn osobno na jednym kuponie, otrzymalibyśmy niższą wygraną, niż w przypadku skorzystania z oferty Combo Box. W zakładce nad rozwijanym menu każdej ligi znajdziemy właśnie sekcję Combo Box, w której bukmacher zaproponował kilka meczów w formie AKO ze zwiększonym kursem.

Rodzaj ofertyStawkaKursEw. wygrana
Kupon AKO50 6,81 308,64 zł
Combo Box50 8,34366,96 zł

Jak można łatwo dostrzec w powyższej tabeli, gracz ma szansę wygrać znacznie więcej z ofertą Combo Box, niż jakby sam dobierał spotkania w tradycyjnej ofercie. 

NBA celna 3

Ciekawą promocją, którą warto wyróżnić jest również “NBA celna 3”, skierowana oczywiście do fanów koszykówki. Do wygrania jest tu freebet o wartości 30 złotych, więc mamy o co grać. Jak wyglądają szczegóły tej oferty?

 • Postaw kupon za min. 30 PLN,
 • Kurs całkowity powinien wynosić 3,00 lub więcej,
 • Kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia i wszystkie z oferty NBA,
 • Dopuszczalne są zarówno zakłady przedmeczowe, jak i te na żywo,
 • Za swój pierwszy wygrany kupon w danym dniu, otrzymujesz nagrodę,
 • Do wygrania jest freebet 2 PLN z mnożnikiem x15.
 • W promocji nie są uwzględniane zdarzenia zamknięte za pomocą funkcji cash out.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

Najczęściej zadawane pytania o Betx

Gdy na rynku pojawia się bukmacher o mniejszej renomie i nie aż tak rozpoznawalny jak branżowi giganci, to normalne, że gracze zadają różne pytania. Poniżej przedstawiamy tej najczęściej zadawane, jeśli chodzi o Betx kod promocyjny. Oczywiście nie zostawiliśmy tych pytań bez odpowiedzi.

Jaki jest kod promocyjny Betx?

W Betx kod promocyjny to GOAL. Należy go użyć podczas zakładania konta, a odpowiednie pole do wpisania kodu znajdziesz na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Uwaga! kod nie jest jeszcze dostępny. Dopinamy ostatnie formalności. Będziesz mógł z niego skorzystać już niebawem!

Czy w Betx jest dostępny freebet bez depozytu?

Jak już zapewne wiesz, w Betx freebet jest najczęstszym sposobem nagradzania graczy. W pakiecie powitalnym nie znajduje się jednak freebet dostępny bez depozytu. Należy dokonać wpłaty i spełnić odpowiednie warunki, żeby w ogóle móc odblokować darmowy zakład.