Betcris kod bonusowy wrzesień 2022

Pierwszą rzeczą, jaką sprawdza zdecydowana większość graczy w momencie wyboru bukmachera internetowego, u którego warto zarejestrować nowe konto i wpłacić depozyt jest wysokość bonusu powitalnego. Nie nam oceniać czy taka strategia jest słuszna, czy też nie, natomiast takie są fakty. Okazuje się, że pakiet na start może być jeszcze wyższy, a wszystko to za sprawą specjalnego kodu promocyjnego, który można wykorzystać w trakcie rejestracji konta.

Spis treści

Jaki jest kod promocyjny w Betcris?

Aktualnie bukmacher nie udostępnia kodu promocyjnego dla nowo zarejestrowanych graczy. Z pewnością, w przyszłości się to zmieni i bukmacher udostępni kod, by zachęcić graczy do korzystania z ich platformy.

Na czym polega kod bonusowy i w którym momencie oraz w jakim miejscu należy go wykorzystać? Z pewnością starzy wyjadacze doskonale to wiedzą, natomiast nie możemy wykluczać, że czytają nas również absolutni debiutanci, czyli typerzy stawiający dopiero swoje pierwsze kroki w zakładach sportowych. I właśnie z myślą o nich postanowiliśmy krok po kroku opisać działanie kodu promocyjnego Betcris.

Kod promocyjny Betcris – krok po kroku

Zasada działania kodów promocyjnych jest bajecznie prosta. Kod to specjalne hasło lub ciąg liter (np. GOAL), który należy wpisać w odpowiednie pole formularza w trakcie rejestracji konta. W przypadku bukmachera Betcris kod bonusowy należy wpisać już podczas pierwszego etapu rejestracji w Betcris, zaraz po tym, jak podamy adres email, login oraz hasło do konta. Ostatnie pole formularza to KOD PROMOCYJNY i tam właśnie należy wpisać kod (oczywiście jeśli takowy posiadamy).

Jakie korzyści płyną z wykorzystania kodu bonusowego? Otóż specjalne kody u większości legalnych bukmacherów gwarantują jeszcze wyższy pakiet na start. Oczywiście gracz nie ma obowiązku wykorzystywania kodu. Może dokonać zwykłej rejestracji i wówczas na jego koncie pojawi się standardowa pula darmowych środków bonusowych. Jeśli jednak istnieje możliwość zagwarantowania sobie jeszcze wyższego bonusu powitalnego w Betcris, to grzechem byłoby z takiej możliwości nie skorzystać, prawda?

Czy z takiej niespodzianki na start mogą skorzystać nowi klienci bukmachera Betcris? Niestety nie! Ten operator stawia dopiero swoje pierwsze kroki na rynku internetowych zakładów sportowych w Polsce, dlatego póki co Betcris kod promocyjny nie jest dostępny.

Widząc jednak z jakim rozmachem działa ten serwis nie mamy cienia wątpliwości, że niebawem ta sytuacja ulegnie zmianie, a nowi klienci tego bukmachera będą mogli liczyć na jeszcze wyższą pulę darmowych środków powitalnych. Ze swojej strony możemy Was zapewnić, że jak tylko pojawi się Betcris kod bonusowy, to natychmiast Was o tym fakcie poinformujemy.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Kod bonusowy Betcris – zakład bez ryzyka 50 zł

Nawet pomimo tego, że póki co niedostępny jest Betcris kod bonusowy, to i tak nowi klienci tego bukmachera mogą liczyć na atrakcyjny pakiet na start. Jego pierwszym elementem jest cashback bonus 50% aż do 50 zł w przypadku porażki na pierwszym kuponie po rejestracji konta.

Gracz ma 14 dni od momentu rejestracji na postawienie swojego pierwszego kuponu w Betcris (kuponu SOLO lub AKO, stawka min. 20 zł, kurs min. 1.80). Jeśli tym razem typerowi nie dopisze szczęście i jego kupon okaże się przegrany, wówczas połowa zainwestowanej kwoty wróci do niego jako bonus cashback.

Maksymalny bonus do zgarnięcia w tej promocji to 50 zł, a zatem chcąc zgarnąć pełną pulę należy zagrać pierwszy kupon w Betcris za co najmniej 100 zł. Mało tego! Darmowe środki od razu wędrują na saldo depozytowe, skąd można je wypłacić bez konieczności obrotu. Dowiedz się więcej o metodach płatności i wypłatach u tego bukmachera z naszego poradnika.

Betcris kod promocyjny – freebet bonus 200 zł na start dla nowych graczy

Kod bonusowy Betcris nie jest również wymagany w przypadku drugiej promocji na start, którą jest darmowy freebet aż do 200 zł. Ten bonus również dotyczy pierwszego kuponu obstawionego na stronie bukmachera, a kwota darmowych środków uzależniona jest od stawki, za jaką typer zagra premierowy zakład w Betcris.

Bukmacher podaruje mu bowiem freebet bonus o wartości połowy stawki na pierwszym kuponie, a maksymalna pula darmowych środków to aż 200 zł (taki bonus można zgarnąć grając pierwszy zakład po rejestracji w Betcris za min. 400 zł).

Bonus można wykorzystać na wielokrotnym kuponie AKO z 3 lub więcej typami, a darmowe środki będą aktywne przez 7 dni od momentu pojawienia się na koncie gracza.

Kod promocyjny Betcris – FAQ

Czy jest dostępny kod bonusowy Betcris?

Niestety, na ten moment bukmacher nie udostępnia specjalnego kodu, dzięki któremu gracz może liczyć na wyższy bonus powitalny. Jak tylko ta sytuacja ulegnie zmianie, natychmiast Was o tym poinformujemy na naszej stronie.

Jak wykorzystać Betcris kod promocyjny?

Specjalny kod bonusowy można wykorzystać tylko raz, w trakcie rejestracji nowego konta gracza na stronie bukmachera. Należy go wpisać w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego oznaczone jako KOD PROMOCYJNY.

Jakie korzyści daje kod bonusowy Betcris?

Póki co jest on niedostępny, natomiast jak tylko się pojawi, wówczas gracze mogą liczyć na jeszcze większą pulę darmowych środków bonusowych w ramach pakietu na start.