Betfan zakład bez ryzyka listopad 2022

Czy można lepiej wyobrazić sobie start gry u nowego bukmachera, jak odbiór zakładu bez ryzyka? Szczerze powiedziawszy nam trudno to sobie zwizualizować, dlatego zakład bez ryzyka Betfan wszystkim bardzo się podoba. W promocji cashback na powitanie można użyć ubezpieczenie kuponu do kwoty 600 złotych. A więc jest okazja, żeby zaszaleć w pierwszym zakładzie, bo jeśli on nie wejdzie, to ty, jako nowy użytkownik Betfan, otrzymasz zwrot stawki! W Betfan zakład bez ryzyka ma same plusy, bo minusów tego rodzaju promocje praktycznie nie posiadają.

Spis treści:

Czy Betfan oferuje zakład bez ryzyka?

Mariusz Pudzianowski, czyli ambasador Betfan wita wszystkich nowych graczy bonusem cashback. Jak to “Pudzian” ma w zwyczaju mówić: lipy nie ma, bo zakład bez ryzyka 600 PLN, to pokaźny bonus powitalny. Betfan znajduje się w zestawieniu bukmacherów cashback, a z promocji tej mogą skorzystać nowi klienci operatora. Zakład bez ryzyka odebrany może zostać przez tymczasowego klienta (po szybkiej rejestracji) lub stałego (po weryfikacji danych osobowych).

U legalnych bukmacherów, takich jak Betfan, zakłady bez ryzyka są częścią bonusu powitalnego. Nowi użytkownicy firmy bukmacherskiej Betfan odbiorą na start nie tylko cashback 600 PLN, ale też bonus od drugiej wpłaty 100% do 1000 PLN. Nowi gracze mają szansę na tak wysokie bonusy po wykorzystaniu naszego kodu promocyjnego Betfan: GOALBONSUS. Wprowadzone hasło przy rejestracji umożliwia grę za najwyższe bonusy Betfan!

Rejestracja na zakład bez ryzyka Betfan

Utworzenie konta Betfan jest pierwszym krokiem na drodze do zakładu bez ryzyka. To bonus powitalny, więc przypisany jest tylko nowym klientom. Rejestracja w Betfan przebiega bez problemu pod warunkiem, że masz ukończone 18 lat. Nie musisz wcale posiadać dokumentu tożsamości, żeby zarejestrować się i zagrać bez ryzyka. Formularz zgłoszeniowy pozwala założyć konto w kilka minut. Później możesz skorzystać z pierwszego logowania i zakładu bez ryzyka. Oczywiście przed wytypowaniem kuponu trzeba wykonać wpłatę, żeby posiadać własne środki na inwestycję.

Zakład bez ryzyka od Betfan to pierwsza z promocji powitalnych po rejestracji konta. Oferta ta obowiązuje na stronie betfan.pl i mobilnej aplikacji Betfan dostępnej na iOS oraz Android. Najważniejsza zasada jest taka, że bonus zostanie wypłacony tylko nowym graczom. Aby zostać takim klientem trzeba postępować zgodnie z naszymi wytycznymi – dzięki nim szybko założysz konto na zakład bez ryzyka. Co robić? Przede wszystkim wejdź na stronę betfan.pl (z naszego linku promocyjnego) i wypełnij formularz rejestracyjny. Oto dane, które trzeba wpisać:

  • Adres e-mail,
  • Hasło,
  • Numer telefonu,
  • Imię,
  • Nazwisko,
  • PESEL,
  • Kod promocyjny: GOALBONUS.

Konto tymczasowe Betfan bez weryfikacji w pełni wystarczy, żeby postawić kupon bez ryzyka. Nie ma znaczenia, czy przejdziesz pełną lub szybką rejestrację. Jeśli przegrasz pierwszy zakład zagrany zgodnie z warunkami oferty – uzyskasz bonus cashback. Zwrot stawki za każdym razem może wynieść maksymalnie 600 PLN.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od Betfan?

Gotowość do zakładu bez ryzyka będzie oznaczać, że wykonałeś prawidłowo rejestrację konta na betfan.pl oraz wpłaciłeś pierwszy depozyt. O transakcji finansowej jeszcze nie wspominaliśmy, a to ważny element, żeby zakład bez ryzyka mógł zostać użyty. Jak wykonać depozyt? W Betfan masz do wyboru przelew poprzez BLIK, serwis Przelewy 24, karty VISA/Mastercard i Paysafecard. Wybierając na swoim koncie którąś z tych metod – zostaniesz przekierowany do banku, że potwierdzić przelew. Do zagrania bez ryzyka potrzebna minimalna wpłata to 50 PLN. Jeśli przynajmniej tyle wpłacisz, to możesz przejść do typowania z ubezpieczeniem cashback.

Konto zostało otworzone, a wpłata zaksięgowana? Jesteś coraz bliżej odbioru bonusu od Betfan! Tak naprawdę dzieli cię już tylko to, żeby przygotować kupon bukmacherski. Jakie typy trzeba wybrać, żeby zostały objęte promocją? Do cashbacku Betfan zezwala na zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Wybór jest szeroki, ponieważ oferta tego bukmachera składa się z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Zakład bez ryzyka może być obstawiony na piłkę nożną, hokej na lodzie, skoki narciarskie, tenis lub piłkę ręczną. A co z kursem minimalnym? Kupon typowany za depozyt nie jest ograniczony kursem minimalnym, więc możesz postawić typ na dowolne zdarzenie, które przypadnie ci do gustu.

Typy na kupon bez ryzyka wybrane? W takim razie nie ma co przedłużać – wystarczy ustalić stawkę zakładu i potwierdzić kupon. Ważne, żeby mieć z tyłu głowy, że stawka powinna wynosić przynajmniej 50 PLN. Maksymalnie może to być 600 PLN, a kiedy przegrasz, to właśnie tyle w bonusie uzyskasz. Po postawieniu zakładu jesteś zdany na los i czekanie, co przyniosą wyniki sportowej rywalizacji. Jeśli będzie to wygrana – odbierzesz pieniądze na konto główne. Jeśli porażka – zostaną wprowadzone procedury zwrotu stawki, a więc ty otrzymasz cashback.

Betfan bonus cashback – zasady

Co do zasady – zakład bez ryzyka Betfan jest promocją mało skomplikowaną. Zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszy etap bonusu, to użytkownik nie musi zwracać uwagi na kurs minimalny kuponu i rodzaj obstawianych zdarzeń. W zasadzie trzeba pamiętać tylko o tym, że grze bez ryzyka nie podlegają typy na gry karciane i sporty wirtualne. Dodatkowe kryterium, które trzeba spełnić związane jest z minimalną stawką (50 złotych).

Uzyskanie zwrotu stawki, czyli cashbacku nakłada na klienta pewne zobowiązania. Bonus pojawi się na saldzie bonusowym, więc nie będzie od razu do dyspozycji użytkownika. Dlaczego? Kwota ta będzie oczekiwać na wykonanie jednokrotnego obrotu, ponieważ taki jest zapis w regulaminie. Zwrot stawki ma być obrócony x1, a do tego trzeba użyć następującego rodzaju zakładu:

  • Kupon akumulowany,
  • Minimum trzy zdarzenia na kuponie,
  • Kurs ogólny zakładu powinien wynosić minimum 3.80.

Wszyscy użytkownicy Betfan, którzy biorą udział w ofercie bez ryzyka są zobligowani do tego, żeby obrót wypełnić w ciągu 7 dni. Przekroczenie tego limitu może mieć negatywne konsekwencje, a więc utratę bonusu. Zachęcamy w takim razie, by na dystansie tygodnia obrócić zakładem bez ryzyka, który później będzie gotowy do wypłaty

Betfan zakład bez ryzyka FAQ

Jaki jest zakład bez ryzyka w Betfan?

W Betfan wypłacany jest 100% zakład bez ryzyka do 600 PLN. Ubezpieczenie obejmuje tylko pierwszy kupon postawiony z salda głównego.

Czy cashback w Betfan trzeba obrócić?

Tak, przed wypłatą zwrot stawki powinien być zagrany jednokrotnie w zakładach wielokrotnych z kursem minimalnym 3.80.

Kto może odebrać zakład bez ryzyka?

W Betfan bonus bez ryzyka oferowany jest nowym graczom za kod promocyjny GOALBONUS.