Betfan aplikacja mobilna na iOS oraz Android

Dzięki aplikacji bukmacherskiej Betfan zakłady sportowe możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Mobilna aplikacja Betfan zapewnia kontrolę nad kuponami i podgląd na wszystkie mecze, jeśli tylko będziesz połączony z internetem. Wybierając apkę od Betfan stale będziesz informowany o wynikach twoich kuponów i aktualnych promocjach na wydarzenia sportowe. Aplikację możesz pobrać i zainstalować na systemy iOS i Android.

Betfan
80/100
Dobrze wykonana aplikacja na iOS i Android

Obstawianie zakładów Betfan w mobilnej aplikacji przyciąga coraz więcej klientów. Dlaczego? Zakłady mobilne stają się powszechniejsze i bardziej popularne od tych typowanych na komputerze. Smartfon zastępuje laptopa, co również widać w zakładach bukmacherskich Betfan. Większość kuponów przyjmowanych przez tego operatora pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych. Dlatego aplikacja Betfan to naturalne następstwo w obstawianiu zakładów sportowych.

Aplikacje bukmacherskie stanowią coraz istotniejszy model typowania kuponów. Wszyscy bukmacherzy online oferują strony internetowe, a także aplikacje na iOS i Android. Telefony od dawna przestały służyć tylko do dzwonienia, więc wszechogarniającą mobilność próbują wykorzystać również bukmacherzy. W Betfan aplikacja ma już tysiące pobrań, co pokazuje, że ten rodzaj grania przypadł do gustu klientem. Zwłaszcza młode pokolenie gustuje w obstawianiu przez smartfon, a nie stronę internetową.

betfan aplikacja mobilna

Betfan mobile

Bukmacher Betfan swoje mobilne usługi dostosował w ten sposób, żeby mogli z nich korzystać użytkownicy, którzy zainstalują aplikację oraz ci, którzy nie zdecydują się na taki krok. Tak, w Betfan mobile obstawią kupony również ci klienci, którzy nie wykonają downloadu aplikacji na iPhone lub urządzenie z Androidem. Jak to możliwe? W końcu każdy posiadacz smartfona ma wbudowaną przeglądarkę internetową Safari lub Chrome. Można za jej pośrednictwem wpisać adres betfan.pl i uruchomić stronę z zakładami tego operatora. W ten sposób bez instalacji dodatkowego oprogramowania masz dostęp do oferty Betfan za sprawą mobilnego serwisu online.

Aplikacja Betfan w porównaniu do mobilnej strony – ma nieco więcej do zaoferowania. Przede wszystkim chodzi o łatwiejszy dostęp do wszystkich funkcji. Można powiedzieć, że apka jest skrojona pod twoje urządzenie mobilne, a więc wszystko jest idealnie dopasowane do ekranu. Na stronie mobile czasem trzeba powiększać i przesuwać elementy, żeby znaleźć interesujące nas funkcje. W tym kontekście zdecydowanie szybciej obstawia się za sprawą aplikacji.

Jak zainstalować aplikację Betfan?

Do instalacji aplikacji Betfan mogą podejść gracze, którzy korzystają ze smartfonów marki iPhone, Huawei, Xiaomi, Samsung, LG lub Oppo. Generalnie chodzi o to, aby mieć w miarę nowoczesny telefon z funkcją smart oparty o system iOS lub Android. Aplikacja Betfan jest zaprogramowana w ten sposób, by obsługiwać właśnie te najbardziej znane systemy operacyjne stosowane na całym świecie.

Aplikacja Betfan nie ma wysokich wymagań systemowych – zajmuje kilkanaście MB na karcie pamięci. Poprawnie działa na Androidzie 5.0 w górę i systemach iOS 14.4 i niższych. To oprogramowanie, za które nie jest pobierana dodatkowa opłata w App Store lub App Gallery. Aplikację Betfan można zainstalować za darmo, a z wszystkich funkcji również można korzystać bez dodatkowych opłat.

Aby rozpocząć instalację aplikacji możesz skorzystać z naszych odnośników lub wejść na stronę bukmachera. Tam znajdziesz linki dzięki którym pobierzesz apkę na swój smartfon. Mowa o Androidzie, urządzeniach Apple i Huawei, dla którego aplikacja jest w App Gallery.

betfan mobile

Betfan na iOS

Aplikacja Betfan na iOS może być instalowana na iPhone’a i iPada. Generalnie chodzi o urządzenia marki Apple. To wszystkie modele telefonów i tabletów, które oparte są o system iOS. Jeśli korzystasz z Apple, to pewnie wiele razy pobierałeś aplikację z App Store. To miejsce, w którym znajdują się wszystkie apki, które można wykorzystać na iPhone’a. W zestawieniu tych aplikacji znajdziesz też Betfan mobile, obok pozostałych bukmacherów w Polsce.

Zakłady bukmacherskie Betfan w App Store można pobrać o każdej porze dnia i nocy. Pobranie i instalacja zajmują kilkanaście sekund. Aplikacja jest w języku polskim, więc cały proces przebiega intuicyjnie i jest czytelny dla początkującego użytkownika. Od razu po zainstalowaniu można uruchomić aplikację na telefonie – w tym momencie możesz się zalogować lub zarejestrować w zakładach bukmacherskich Betfan (jeśli jeszcze nie posiadasz konta)

Instalacja aplikacji Betfan na iOS krok po kroku

 1. Otwórz App store

  Wyszukaj aplikację Betfan

  betfan aplikacja

 2. Kliknij POBIERZ

  i zainstaluj aplikację

  aplikacja betfan

 3. Otwórz aplikację i zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Przy rejestracji nie zapomnij wpisać kodu bonusowego do Betfan: GOAL.

Betfan na Android

Aplikacja Betfan na Android dla klientów z telefonem Huawei znajduje się w App Gallery. Jeśli masz Xiaomi, Samsung lub LG, to apkę tego bukmachera musisz pobrać bezpośrednio ze strony betfan.pl. Zapytasz: a dlaczego nie z Google Play? Zaraz wszystko wyjaśnimy.

Google Play blokuje aplikacje Betfan i pozostałych bukmacherów, więc w tym sklepie Androida nie znajdziesz tego rodzaju apki. Musimy też zaznaczyć, że w telefonach opartych na Androidzie w domyśle ustawia się, żeby instalowały one tylko aplikacje z Google Play. Dlatego przed rozpoczęciem korzystania z Betfan mobile – musisz zmienić tego rodzaju ustawienia w swoim urządzeniu. Jak to zrobić? Zazwyczaj wystarczy wejść w edycję ustawień i tam wybrać zgodę na instalację oprogramowania z nieznanych/niezaufanych źródeł.

Kiedy twoje urządzenia z Androidem będzie gotowe, to rozpocznij instalację aplikacji. Reszta odbywa się już identycznie, co w przypadku pozostałych apk. Po ukończeniu tego procesu możesz wybrać Betfan mobile na ekran główny lub w dowolne miejsce na smartfonie.

Poniżej instrukcja, jak pobrać aplikację Betfan na Android krok po kroku:

 • wejdź na stronę bukmachera na urządzeniu mobilnym
 • u góry ekranu pojawi się opcja pobrania aplikacji
 • wybierz opcję “Pobierz na Android”
 • zaznacz zgodę na instalację aplikacji i gotowe.

Co oferuje aplikacja mobilna?

To zależy, jaki status gracza reprezentujesz, bo jeśli aplikacja Betfan to twoje pierwsze kroki u tego bukmachera, to już w telefonie możesz uzyskać bonus powitalny. Na start nowym użytkownikom firma ta daje możliwość potrojenia wpłaconych środków, czyli bonus 200% do 300 zł od pierwszego depozytu.

W aplikacji mobilnej Betfan na Android oraz iOS możesz wykonywać płatności elektroniczne. Konkretnie w telefonie zrealizujesz depozyt, dzięki któremu doładujesz saldo główne u bukmachera. Do wpłaty mobile możesz użyć BLIK, serwisu Przelewy 24, kart VISA/Mastercard i Paysafecard. Zlecenie wypłaty również przeprowadzisz przy użyciu telefonu lub tabletu.

Betfan apk to też specjalne funkcje takie jak Bet Builder (budowanie własnych zakładów), My Bet (zgłaszanie propozycji typów bukmacherowi) i Matchday Boost (wysokie kursy). W aplikacji za pośrednictwem tych narzedzi obstawisz zakłady przedmeczowe i “na żywo”.

Aplikacja Betfan – FAQ

Czy aplikacja Betfan działa na Androidzie?

Tak, aplikację Betfan możesz zainstalować na Androida z aktualizacją minimum do wersji 5.0.

Czy Betfan mobile może być zainstalowane na iOS?

Aplikacja Betfan w pełni jest kompatybilna z urządzeniami mobile od firmy Apple.

Czy trzeba płacić za aplikację Betfan?

Aplikacja jest darmowa i jest dostępna na stronie bukmachera, w App Store oraz App Gallery.

Czy w aplikacji działa bonus na start Betfan?

Nowi użytkownicy, którzy nigdy nie zakładali konta w Betfan, mogą otrzymać bonus powitalny w aplikacji.