Betfan freebet – darmowy zakład listopad 2023

Freebet w Betfan jest znowu dostępny! W ramach oferty powitalnej można odebrać freebet o wartości 60 zł, któremu towarzyszy zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus od depozytu do 1000 zł. Sprawdź, jak go zdobyć.

Bonus 200% z kodem GOAL
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Spis treści:

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Jak odebrać w Betfan freebet?

Na początku marca Betfan odświeżył ofertę powitalną dla nowych klientów. Od teraz zakładając konto w Betfan można odebrać zarówno zakład bez ryzyka, bonus od drugiego depozytu, jak i freebet 60 zł. Tym samym darmowy zakład wrócił do oferty Betfan po dłuższej przerwie (w czasie turnieju Euro 2020 Betfan proponował bon o wartości 50 zł). Jak odebrać freebet w Betfan?

 • Zarejestruj się na stronie Betfan z kodem promocyjnym GOAL
 • Dokonaj depozytu na kwotę min. 50 zł, a następnie postaw kupon za stawkę min. 50 zł (zakład ten jest jednocześnie objęty promocją “zakład bez ryzyka do 600 zł).
 • Stwórz dowolny kupon za stawkę 60 zł i obstaw go korzystając z opcji “gram za freebet”.

Co ważne, wygrana z zakładu postawionego za freebet trafia od razu na konto główne gracza i można ją wypłacić, bez żadnych dodatkowych warunków dotyczących obrotu.

Promocja freebet w Betfan łączy się z pozostałymi bonusami, a więc dokonując pierwszego depozytu skorzystasz z zakładu bez ryzyka aż do 600 zł (w przypadku niepowodzenia 100 procent stawki wraca na konto gracza). Z kolei, drugi depozyt jest objęty bonusem 100 procent do kwoty 1000 zł.

Promocja Betfan freebet

Freebet z Pudzianem w Betfan

Betfan przygotował też drugą propozycję, w której można odebrać freebet. To promocja, której twarzą jest Mariusz Pudzianowski, czyli popularny “Pudzian”. W tym przypadku do odebrania bonusu wystarczy wpłata 30 zł, by skorzystać z freebetu o wartości 60 zł. Jak odebrać “królewski” freebet w Betfan?

W tej promocji otrzymujesz freebet 60 zł za wpłatę tylko 30 zł, ale musisz pamiętać, że nie będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka do 600 zł.

Darmowy zakład w Betfan – czym jest?

Freebet to bonus, który nigdy nie znudzi się typerom, bo w końcu darmowe pieniądze przydadzą się każdemu, prawda? W tej ofercie chodzi o to, aby otrzymać od bukmachera Betfan bonus freebet, za który będzie można postawić darmowy zakład. To pieniądze odebrane od Betfan, które jednocześnie przed wypłatą muszą być zainwestowane w zakłady sportowe. Dopiero po wypełnieniu obrotu bonusem – można freebet wypłacić na konto bankowe.

Betfan to bukmacher, który bonusami stoi zwłaszcza, kiedy zastosuje się nasz specjalny kod promocyjny Betfan GOALBONUS. To przywilej, z którego mogą skorzystać nowi klienci tego bukmachera. Za kod bonusowy może być przyznany dodatkowy freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Zawsze robimy wszystko, by naszym czytelnikom zagwarantować udział w najlepszej promocji!

Bonus freebet w Betfan

Czy w Betfan czeka na ciebie freebet na start? Bukmacher ten, co jest normalne, oferuje bonus powitalny, bo standardem jest promocja dla nowych graczy. W Betfan niegdyś był stosowany freebet 20 PLN, ale później firma wprowadziła na start zakład bez ryzyka i bonus od drugiej wpłaty. De facto freebet na start w Betfan nie obowiązuje, ale przez wielu w ten sposób może być traktowany zakład bez ryzyka w Betfan. Niektórzy twierdzą, że to jeszcze lepszy bonus, bo pozwala uzyskać zdecydowanie więcej gotówki na grę.

Jeśli w Betfan wciąż działałby freebet, to za rejestrację z naszym kodem uzyskałbyś bonus bez depozytu 20 PLN. Nie ma co jednak obrażać się na Betfan, bo w zamian tego możesz wykorzystać zakład bez ryzyka, który liczy aż 600 PLN. A dodatkowo wspomnimy, że od drugiej wpłaty nowy klient uzyska 100% do 1000 PLN.

Tak naprawdę jako zwrot stawki za pierwszy, przegrany kupon, Betfan wypłaca freebet, który trzeba jednokrotnie obrócić, żeby można było zlecić wypłatę z konta. Jak odebrać ten bonus? Sprawdź:

 1. Zarejestruj się na betfan.pl,
 2. Wpisz kod promocyjny: GOALBONUS,
 3. Zrób pierwszą wpłatę,
 4. Postaw zakład bez ryzyka,
 5. Odbierz freebet, jeśli przegrasz pierwszy kupon w Betfan.

Bonus freebet, który będzie stanowił zwrot stawki w ciągu siedmiu dni powinien zostać obrócony. Jaki obrót trzeba spełnić, żeby uzyskać pieniądze na konto główne? Chodzi o jednokrotność bonusu przy użyciu zakładów akumulowanych z trzema typami o kursie łącznym minimum 3.80.

Freebet bez depozytu – czy jest możliwy w Betfan?

O bonusie bez depozytu w Betfan mówilibyśmy wtedy, gdyby bukmacher ten pozwalał obstawiać zakłady za środki, które przyzna po rejestracji. Aktualnie tego rodzaju bonus w Betfan nie ma zastosowania. Na start u tego bukmachera do promocji powitalnej trzeba wykonać pierwszy i drugi depozyt. Za pierwszym razem możesz uzyskać zakład bez ryzyka, a za drugim 100% bonus od wpłaty.

Freebet bez depozytu od Betfan, jak na ten moment, nie jest w ofercie tego bukmachera. Liczysz na tego rodzaju bonus? W takiej sytuacji możesz sprawdzić propozycje bonusów na start od STS, Fortuna i Totalbet. Tam nasze kody promocyjne pozwalają uzyskać freebet po rejestracji Betfan.

Nasi czytelnicy stawiają nam pytania: kiedy w Betfan pojawi się freebet na start? My nie odpowiadamy za promocję u tego bukmachera, więc dokładnie nie wiemy, czy są takie plany, żeby nowym użytkownikom przyznawać freebet bez depozytu. Pozytywne jest to, że stali użytkownicy tego bukmachera mają okazję na odbieranie freebetów w trakcie sezonu Ekstraklasy. Więcej o tej promocji przeczytasz w dalszej części artykułu.

Freebety 10 PLN za gole w Ekstraklasie

Oglądasz uważnie mecze polskiej Ekstraklasy? Znasz najlepszych napastników ligi? W takim razie promocja Betfan jest dla ciebie, a dzięki niej możesz co tydzień odebrać bonusy freebet! Jak to działa? Aby zapisać się do oferty wystarczy postawić kupon na króla strzelców Ekstraklasy w sezonie 2021/2022. Zakład powinien być obstawiony dokładnie po stawce 99 PLN. Co dalej? Nic – tylko liczenie bramek i darmowych zakładów!

Betfan za każdego gola strzelonego przez gracza, którego wskazałeś na kuponie z królem strzelców – zapłaci freebetem 10 PLN. Bonus możesz obrócić dowolnie – po każdym kursie z oferty Betfan.

Jak odebrać freebet Betfan na Ekstraklasę?

 1. Zaloguj się na konto Betfan i znajdź zakłady na króla strzelców Ekstraklasy
 2. Wskaż na kuponie swojego faworyta i postaw zakład dokładnie za 99 PLN
 3. Emocjonuj się Ekstraklasę, a każdy gol strzelony przez “twojego” zawodnika będzie owocował freebetem o wartości 10 PLN

Betfan nie stwarza restrykcyjnych warunków związanych z obrotem bonusu freebet. Po prostu darmowy zakład należy w całości postawić na wybrany sport z oferty tego operatora. Użytkownik jest zwolniony z obostrzeń związanych z minimalnym kursem dla typów postawionych za freebet.

Rejestracja w Betfan na bonus freebet

Freebet w Betfan wypłacany jest zarejestrowanym użytkownikom. A żeby należeć do tego grona trzeba poprawnie uzupełnić formularz rejestracji Betfan. Polega to na wpisaniu danych osobowych i danych do logowania. W celu uzyskania jak najwyższych bonusów w interesie gracza jest wprowadzenie również kodu promocyjnego Betfan.

Oto pełna lista informacji, które trzeba zawrzeć, żeby zostać graczem Betfan online:

 1. Imię,
 2. nazwisko,
 3. PESEL,
 4. adres e-mail,
 5. hasło do logowania,
 6. numer telefonu,
 7. kod promocyjny.

Rejestracja jest przeznaczona dla pełnoletnich osób. Pamiętaj, że możesz używać także aplikacji mobilnej Betfan. Jest ona dostępna zarówno dla użytkowników systemu operacyjnego iOS jak i Android i oferuje wiele zalet i udogodnień.

Sprawdź również freebety od innych bukmacherów:

Betfan freebet FAQ

Czy Betfan oferuje freebet na start?

Tak, w ramach nowej oferty powitalnej wprowadzonej przez Betfan można odebrać freebet o wartości 60 zł.

Kto może odebrać freebet od Betfan?

Darmowe zakłady przyznawane są nowym użytkownikom Betfan, którzy zarejestrują się na stronie bukmachera z kodem promocyjnym GOAL oraz dokonają wpłaty min. 50 zł.