Betfan rejestracja – jak założyć konto?

Do zakładów bukmacherskich Betfan możesz uzyskać szybki dostęp stosując się do modelu rejestracji bez dowodu osobistego. W Betfan rejestracja to ograniczenie formalności do wprowadzenia imienia, nazwiska i numeru PESEL. Nie trzeba przepisywania danych z dokumentu tożsamości lub skany dowodu osobistego, by postawić kupon u tego bukmachera. Wykonując szybką rejestrację uzyskasz również bonusy Betfan: 200% do 300 zł od pierwszej wpłaty.

Spis treści:

Na betfan.pl konto może być utworzone przez tych graczy, którzy do tej pory nie mieli styczności z tym operatorem. Pisząc to mamy na myśli: nie rejestrowali się nigdy w zakładach bukmacherskich Betfan online. Bukmacher jest wyczulony na nadużycia związane z podwójnym kontem, więc jeśli tylko zauważy, że dwukrotnie zostały użyte te same dane osobowe, to szybko taki profil zablokuje. Oczywiście to nie dotyczy nowych użytkowników, którzy w tym momencie chcą rozpocząć przygodę w zakładach Betfan.

Jaki to bukmacher? Przy rejestracji modne jest mówienie o Betfan, jako o bukmacherze bez dowodu. To oznacza, że dokument tożsamości nie będzie ci potrzebny, żeby utworzyć profil gracza. Rejestracja jest szybka i przyjemna – zajmuje tyle, co zaparzenie herbaty lub przygotowanie kawy. Czy to realne? Jak najbardziej tak i to na stronie betfan.pl lub aplikacji mobilnej Betfan.

Jak zarejestrować się w Betfan?

Przechodząc od ogółu do szczegółu – nowe konto w Betfan może zarejestrować pełnoletnia osoba. Formularz rejestracji znajduje się na betfan.pl i mobilnej aplikacji. Aby zarejestrować się przez apkę Betfan – najpierw trzeba pobrać ją na swoje urządzenie mobile. Aplikacji można używać w telefonach z Androidem oraz iOS. W dużej mierze rejestracja w Betfan prowadzi do uzupełnienia formularza i potwierdzenia oświadczenia odnośnie pełnoletności. Już po pierwszym logowaniu na konto Betfan można wziąć udział w promocji powitalnej. W jego skład wchodzi bonus 200% do 300 zł od pierwszej wpłaty.

Tworząc profil użytkownika, nie tylko u bukmachera Betfan, podaje się z reguły standardowe informacje. W zakładach online jest podobnie, a rejestracja bez dowodu ogranicza zestawienie pól, które trzeba uzupełnić. Rejestracja w Betfan prowadzona jest w języku polskim, a wszystkie komendy są proste do zrozumienia. Wystarczy postępować z naszymi wytycznymi, a po chwili zostaniesz graczem tego bukmachera. Przejdź przez całą rejestrację Betfan w poniższej instrukcji.

Potrzebny czas: 3 minuty.

Jesteś gotowy? Oto instrukcja rejestracji w Betfan krok po kroku.

 1. Przejdź do Betfan

  Przejdź do Betfan korzystając z linku powyżej

  Betfan rejestracja krok 1

 2. Uzupełnij podstawowe dane i przejdź dalej

  Wpisz swój adres email, wybrane hasło oraz numer telefonu. Zaznacz też zgody marketingowe, aby otrzymać bonus

  Betfan rejestracja krok 2

 3. Uzupełnij dane osobowe

  W drugim polu rejestracyjnym wpisz: imię, nazwisko, numer PESEL i kod promocyjny: GOALBONUS.

  Betfan rejestracja krok 3

 4. Ustaw limity

  Polscy bukmacherzy na koniec proszą o wybranie limitów na grę – po ich akceptacji można przejść do logowania w Betfan online.

Szybka rejestracja w Betfan

W tym przypadku, kiedy używamy słowa “szybka” mamy solidne podstawy, żeby dokonywać takiego stwierdzenia. Być może zarejestrowałeś konto u bukmachera online kilka lat temu? W takiej sytuacji możesz pamiętać długie wpisywanie adresu zamieszkania, serii i numeru dowodu osobistego, a także dołączenia skanów/zdjęć dokumentu. Wszystko to odbywało się przy rejestracji, co wydłużało proces o dobrych kilkanaście minut. Betfan nie stosuje takich praktyk, bo zgodnie z prawem skrócił proces rejestracji. To sprawia, że nowe konto utworzysz bez dowodu i paszportu. A czego potrzebujesz? Dostępu do internetu i znajomości numeru PESEL.

Minimum danych w formularzu rejestracyjnym Betfan oznacza krótki okres czekania na nowe konto bukmacherskie. Co prawda, to profil tymczasowy, ale z opcją odbioru wszystkich bonusów na start i obstawianiem zakładów sportowych. Po rejestracji szybkiego konta użytkownik musi liczyć się z limitem stawek (do 5000 PLN) i brakiem szansy na wykonanie wypłaty. Po weryfikacji obostrzenia te jednak zostaną usunięte.

Logowanie Betfan

Jeśli dobrze pamiętasz, to w pierwszym kroku rejestracji w Betfan wprowadziłeś adres e-mail i hasło. Po co? Oczywiście po to, żeby używać tych danych do uwiarygodnienia dostępu do konta Betfan. Chodzi o logowanie na swoje konto, z którego będziesz mógł obstawiać zakłady, korzystać z bonusów i dokonywać transakcji finansowych. Dane te są istotne, bo służą jako login do twojego profilu gracza Betfan.

Jak zalogować się do Betfan? Robi się to poprzez wpisanie adres e-mail i hasła w odpowiednie rubryki na stronie bukmachera. Kliknięcie “zaloguj” potwierdza chęć przeniesienia się na swoje konto. Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i czasami pamięć nas może zawieść, bo zapomnimy..hasła. Co wtedy? Możemy odzyskać dostęp do konta Betfan korzystając z funkcji przypomnienia danych do logowania.

Weryfikacja tożsamości u bukmachera Betfan

Teoretycznie Betfan po szybkiej rejestracji udostępnia konto tymczasowe, które nie ma końcowej daty ważności. Tj. nie ma ustalonego okresu, w którym należy zweryfikować dane osobowe. To jednak teoria, bo jeśli użytkownik przekroczy limit łącznych stawek, który ustalony jest na pułapie 5000 PLN, to nie będzie mógł kontynuować dalszej gry. To dotyczy się też chęci podjęcia wygranych środków na rachunek bankowy. Ta funkcja działa tylko na zweryfikowanych profilach bukmacherskich.

Konto tymczasowe Betfan pozwala na obstawianie i wpłacanie pieniędzy przez BLIK, Przelewy 24 lub Paysafecard. Nałożona zostaje jednak blokada na wypłaty, co nie pozwala na przelew wygranych pieniędzy. Pełne korzystanie z możliwości Betfan powinno być potwierdzone weryfikacją tożsamości. W jaki sposób jej dokonasz? Standardowo – poprzez czytelny skan/zdjęcie dokumentu tożsamości. Pliki te przygotowane w formacie JPG lub PNG dołączysz w zakładce “moje konto” na betfan.pl. Do weryfikacji potrzebne są obustronne zdjęcia dokumentu tożsamości: dowodu osobistego lub prawa jazdy.

Betfan bonus powitalny za rejestrację

Od bukmachera Betfan na start można uzyskać jeden, ale bardzo atrakcyjny bonus. Jeden to bonus od wpłaty 200% do 300 PLN. Bonusy przyznawany jest od minimalnej wpłaty w wysokości 50 zł. Aby środki bonusowe trafiły na konto główne wymagany jest jednokrotny obrót wartością bonusu na jednym lub kilku kuponach AKO z minimalnym kursem łącznym 3.00.

Betfan rejestracja FAQ

Czy potrzebuję dowód osobisty lub paszport, żeby zarejestrować się w Betfan?

Do utworzenia profilu gracza Betfan nie potrzebujesz dokumentu tożsamości.

Jak zweryfikować konto Betfan?

Wyślij bukmacherowi obustronne skany/zdjęcia ważnego dokumentu tożsamości.

Jaki bonus otrzymam za rejestracje w Betfan?

Nowi gracze po rejestracji mogą odebrać jeden bonusy Betfan: 200% do 300 PLN.