Betfan bonus powitalny listopad 2022

Decydując się na odbiór bonusu powitalnego Betfan stajesz przed szansą na uzyskanie kilkunastu set złotych. Tyle wynosi łączna wartość promocji tego bukmachera dla nowych graczy. Bonus ten występuje w ofercie na start, a więc ważną rolę odgrywa w nim rejestracja z odpowiednim kodem promocyjnym. Nie masz jednak powodów do obaw – w tym miejscu poznasz voucher, dzięki któremu bonus powitalny Betfan będzie maksymalnych rozmiarów.

Spis treści:

Betfan – bonus na start

Promocje powitalne są skorelowane z rejestracją konta bukmacherskiego, ponieważ dotyczą one tylko nowych graczy. Bonusu powitalnego od Betfan nie ma prawa odebrać klient, który już w przeszłości zarejestrował się u tego operatora. To promocja, z której można skorzystać raz u każdego bukmachera online. Nie miałeś jeszcze przyjemności obstawiania w Betfan? W takim razie to bonus, który jest w twoim zasięgu!

W bonusach powitalnych bukmacherzy stosują różnego rodzaju atrakcje: od freebetów przez zakłady bez ryzyka aż po bonusy od wpłaty. W dużej mierze przypomina to zestaw promocyjny Betfan, który również nie liczy tylko jednej wypłaty. Otóż, po rejestracji w zakładach bukmacherskich Betfan możesz uzyskać aż dwa razy dodatkowe pieniądze na saldo bonusowe. W tym przypadku mówimy o podwójnym bonusie na start, który jest do uzyskania na betfan.pl.

Za pośrednictwem bonusu Betfan można wejść w świat zakładów sportowych. Grając za bonusowe pieniądze można w pełni przetestować ofertę zakładów bukmacherskich: zakłady same w sobie, jak i mobilną aplikację Betfan. Bonusy na start wykorzystasz na stronie online i zakładach mobile.

Bonus powitalny – rejestracja w Betfan

Jeśli interesujesz się bonusem powitalnym Betfan, to zakładamy, że nie jesteś stałym graczem tego bukmachera. Wydaje nam się, że dopiero, co myślisz wejść do zakładów Betfan jako nowy klient. W takiej sytuacji oferta bonusów na start jest właśnie dla ciebie. Przed ich odbiorem i obstawianiem zakładów musisz utworzyć indywidualne konto na stronie betfan.pl. To profil gracza, który będzie przypisany stricte do twoich danych osobowych. W ten sposób zgłosisz swój udział w promocji powitalnej.

Rejestrację w Betfan przejedziesz raz-dwa. Wszystko za sprawą błyskawicznego tworzenia konta bez dowodu osobistego. Wystarczy kliknąć nasz odnośnik do Betfan na goal.pl, a następnie przystąpić do rejestracji. Z czym to się wiąże? Z wypełnieniem dwóch formularzy online. Co one zawierają? Oto dane, które należy uzupełnić, żeby przysługiwał ci bonus od Betfan:

Poradziałeś sobie z formularzem? W takim razie jesteś klientem, który może oczekiwać na bonusy powitalne.

Jakie bonusy na start oferuje Betfan?

W bonusach powitalnych można odebrać dwie duże kwoty. Obie promocje są powiązane z wpłatą własnych środków na saldo bukmacherskie. Od pierwszego i drugiego depozytu bukmacher Betfan przyzna bonusy, które różnią się pomiędzy sobą zasadami oraz sposobem wykorzystania.

 • Pierwsza wpłata: zakład bez ryzyka do 600 PLN
 • Druga wpłata: bonus 100% do 1000 PLN

Betfan nagradza dwie płatności po zarejestrowaniu konta oferując bonus cashback oraz 100% od wkładu. Zasada jest taka, że najpierw należy zagrać bez ryzyka, a dopiero później można przejść do drugiej promocji.

Jak odebrać bonusy powitalne?

Zakładamy, że od początku postępujesz zgodnie z naszymi wytycznymi, a więc zarejestrowałeś już konto w Betfan z kodem: GOALBONUS. Jeśli tak, to masz prawo do tego, żeby zalogować się na betfan.pl. To bukmacher, który nie oferuje bonusu bez depozytu, więc do obu promocji trzeba wykonać wpłatę na konto. To pierwszy z ewlementów, który trzeba zrealizować, żeby cieszyć się z bonusów od Betfan.

W przypadku odbioru zakładu bez ryzyka w Betfanie i bonusu 100% można korzystać z wszystkich metod wpłaty u tego bukmachera. Co jest do wyboru? Pieniądze na bonus powitalny Betfan wpłacisz za pośrednictwem:

 • BLIK
 • Przelewy 24
 • VISA
 • Mastercard
 • Paysafecard

Minimalna wpłata to 2 PLN, ale do bonusów potrzeba depozytu wynoszącego przynajmniej 50 złotych (zakład bez ryzyka). Szczegóły zakładu bez ryzyka i bonusu od wpłaty poznasz w dalszej części artykułu.

Zakład bez ryzyka 600 PLN

Po otworzeniu konta gracza i wpłacie (minimum 50 PLN) masz pełne prawo do odbioru pierwszego bonusu na start: zakładu bez ryzyka. To gratyfikacja, która może wynosić 600 PLN. Jak ją odebrać? Sposób jest wyjątkowo prosty: wystarczy przygotować zakład zgodnie z warunkami, a jeśli przegrasz, to Betfan da ci zwrot stawki.

Przygotowując pierwszy kupon w Betfan po prostu bierz pod uwagę tylko sportową ofertę – bez rozrywki, wirtualnych sportów i TVBET. Na kuponie bez ryzyka może umieścić dowolną liczbę zdarzeń. Cashback obowiązuje na zakładzie akumulowanym, jak i pojedynczym. Najważniejsze to przestrzeganie minimalnej stawki, która wynosi 50 PLN. Co więcej, posiadając aktywny kupon grany w ramach promocji nie może korzystać z cash out.

Jeśli twój typerski nos się sprawdzi – uzyskasz wygraną. Natomiast, gdy cię zawiodą typerskie umiejętności – Betfan wypłaci bonus cashback. Zwrot pojawi się na koncie bonusowym i będzie podlegał obrotowi x1 w zakładach AKO (z co najmniej trzema typami) po kursie minimalnym 3.80. Każdy użytkownik ma siedem dni na to, żeby wykorzystać otrzymany bonus.

100% bonus do 1000 PLN

W Betfan, jeśli wpłacisz kasę po raz drugi, otrzymasz też drugi bonus powitalny. Tym razem nie będzie to zakład bez ryzyka, a bonus od wpłaty. Oznacza to, że otrzymasz jeszcze więcej pieniędzy na obstawianie zakładów przedmeczowych i “na żywo”. W bonusie od drugiego depozytu można odebrać nawet 1000 PLN. To doładowanie konta o 100% wpłaty z uwzględnieniem, że maksymalnie może to być 1000 PLN.

Próbując uzyskać bonus od drugiej wpłaty pamiętaj, że minimalna wpłata powinna liczyć 100 PLN. Jeśli będzie niższa, to bonus nie zostanie przyznany, co jest jasno zaznaczone w regulaminie promocji.

Po wpłacie Betfan z automatu doładuje saldo bonusowo dodatkowymi pieniędzmi. To środki, które można przenieść na konto główne, żeby można je było wypłacić, ale pod warunkiem wykonania prawidłowego obrotu. W tym przypadku zasady obrotu bonusem to:

 • Obrót x3
 • Zakłady akumulowane z minimum trzema typami
 • Minimalny kurs dla kuponu to 2.50
 • Czas obrotu: 14 dni

W sytuacji, gdy użytkownik spełni 100% obrotu – środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną przeniesione na saldo główne. To będzie znak, że można bonus wypłacić na konto bankowe. Oczywiście sztuki tej można dokonać pod warunkiem, że wcześniej zweryfikowało się profil gracza przesyłając m.in. skany/zdjęcia dokumentu tożsamości.

Podsumowanie

W bonusie powitalnym Betfan możesz odebrać: 600 PLN bez ryzyka i 100% do 1000 PLN. Jeśli polujesz na obie promocje, to zarejestruj konto u tego bukmachera, a następnie dokonaj wpłaty numer jeden (minimum 50 PLN) i depozytu numer dwa (minimum 100 PLN).

Betfan bonus powitalny – najczęściej zadawane pytania

Jakie bonusy na start oferuje Betfan?

Bukmacher Betfan nowym graczom pozwala zdobyć zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty.

Ile zgarniesz od Betfan w bonusie powitalnym?

Na powitanie Betfan wypłaca 600 PLN w cashbacku i 1000 PLN w promocji od wpłaty.

Jaki kod promocyjny gwarantuje najlepszy bonus?

Kod promocyjny do Betfan, który jest gwarantem najlepszej oferty to: GOALBONUS.