Betfan bonus powitalny wrzesień 2023

Decydując się na odbiór bonusu powitalnego Betfan stajesz przed szansą na uzyskanie kilkunastu set złotych. Tyle wynosi łączna wartość promocji tego bukmachera dla nowych graczy. Bonus ten występuje w ofercie na start, a więc ważną rolę odgrywa w nim rejestracja z odpowiednim kodem promocyjnym. Nie masz jednak powodów do obaw – w tym miejscu poznasz voucher, dzięki któremu bonus powitalny Betfan będzie maksymalnych rozmiarów.

Bonus 200% do 300 zł z kodem GOAL
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Spis treści:

Betfan – bonus na start

Promocje powitalne są skorelowane z rejestracją konta bukmacherskiego, ponieważ dotyczą one tylko nowych graczy. Bonusu powitalnego od Betfan nie ma prawa odebrać klient, który już w przeszłości zarejestrował się u tego operatora. To promocja, z której można skorzystać raz u każdego bukmachera online. Nie miałeś jeszcze przyjemności obstawiania w Betfan? W takim razie to bonus, który jest w twoim zasięgu!

Bukmacherzy w bonusach powitalnych stosują różnego rodzaju atrakcje: od freebetów przez zakłady bez ryzyka aż po bonusy od wpłaty. W dużej mierze przypomina to zestaw promocyjny Betfan, który również nie liczy tylko jednej wypłaty. Otóż, po rejestracji w zakładach bukmacherskich Betfan możesz uzyskać aż dwa razy dodatkowe pieniądze na saldo bonusowe. W tym przypadku mówimy o podwójnym bonusie na start, który jest do uzyskania na betfan.pl.

Za pośrednictwem bonusu Betfan można wejść w świat zakładów sportowych. Grając za bonusowe pieniądze można w pełni przetestować ofertę zakładów bukmacherskich: zakłady same w sobie, jak i mobilną aplikację Betfan. Bonusy na start wykorzystasz na stronie online i zakładach mobile.

Bonus powitalny – rejestracja w Betfan

Jeśli interesujesz się bonusem powitalnym Betfan, to zakładamy, że nie jesteś stałym graczem tego bukmachera. Wydaje nam się, że dopiero, co myślisz wejść do zakładów Betfan jako nowy klient. W takiej sytuacji oferta bonusów na start jest właśnie dla ciebie. Przed ich odbiorem i obstawianiem zakładów musisz utworzyć indywidualne konto na stronie betfan.pl. To profil gracza, który będzie przypisany stricte do twoich danych osobowych. W ten sposób zgłosisz swój udział w promocji powitalnej.

Rejestrację w Betfan przejedziesz raz-dwa. Wszystko za sprawą błyskawicznego tworzenia konta bez dowodu osobistego. Wystarczy kliknąć nasz odnośnik do Betfan na goal.pl, a następnie przystąpić do rejestracji. Z czym to się wiąże? Z wypełnieniem dwóch formularzy online. Co one zawierają? Oto dane, które należy uzupełnić, żeby przysługiwał ci bonus od Betfan:

Poradziłeś sobie z formularzem? W takim razie jesteś klientem, który może oczekiwać na bonusy powitalne.

Jakie bonusy na start oferuje Betfan?

Bonus powitalny Betfan opiera się obecnie na bonusie od depozytu. Bukmacher oferuje nam na tej zasadzie aż 200% od 1. wpłaty. Łącznie w ten sposób można otrzymać aż 300 zł. Przed wypłatą bonusem należy naturalnie obrócić. Oferta powitalna Betfan jakiś czas temu legła zmianie i obecnie nie przewiduje zakładu bez ryzyka, z którego dawniej mogli korzystać nowi użytkownicy.

Jak odebrać bonusy powitalne?

Zakładamy, że od początku postępujesz zgodnie z naszymi wytycznymi, a więc zarejestrowałeś już konto w Betfan z kodem: GOALBONUS. Jeśli tak, to masz prawo do tego, żeby zalogować się na betfan.pl. To bukmacher, który nie oferuje bonusu bez depozytu, więc do obu promocji trzeba wykonać wpłatę na konto. To pierwszy z elementów, który trzeba zrealizować, żeby cieszyć się z bonusu od Betfan.

W przypadku odbioru bonusu 200% można korzystać z wszystkich metod wpłaty u tego bukmachera. Co jest do wyboru? Pieniądze na bonus powitalny Betfan wpłacisz za pośrednictwem:

  • BLIK
  • Przelewy 24
  • VISA
  • Mastercard
  • Paysafecard

Minimalna wpłata to 2 PLN, ale do bonusu potrzeba depozytu wynoszącego przynajmniej 50 złotych (zakład bez ryzyka). Szczegóły zakładu bez ryzyka i bonusu od wpłaty poznasz w dalszej części artykułu.

200% bonus do 300 PLN

W Betfan podczas pierwszej wpłaty, otrzymasz specjalny bonus powitalny. Jest to typowy bonus od depozytu. Oznacza to, że otrzymasz jeszcze więcej pieniędzy na obstawianie zakładów przedmeczowych i “na żywo”. W bonusie od 1.depozytu można odebrać nawet 300 PLN. To doładowanie konta o 200% wpłaty z uwzględnieniem, że maksymalnie może to być 300 PLN.

Próbując uzyskać bonus od wpłaty pamiętaj, że minimalna wpłata powinna liczyć 50 PLN. Jeśli będzie niższa, to bonus nie zostanie przyznany, co jest jasno zaznaczone w regulaminie promocji.

Po wpłacie Betfan z automatu doładuje saldo bonusowo dodatkowymi pieniędzmi. To środki, które można przenieść na konto główne, żeby można je było wypłacić, ale pod warunkiem wykonania prawidłowego obrotu. W tym przypadku zasady obrotu bonusem to:

  • Jednokrotny obrót
  • Zakłady akumulowane z minimum dwoma typami
  • Minimalny kurs dla kuponu to 3.00
  • Czas obrotu: 14 dni

W sytuacji, gdy użytkownik spełni 200% obrotu – środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną przeniesione na saldo główne. To będzie znak, że można bonus wypłacić na konto bankowe. Oczywiście sztuki tej można dokonać pod warunkiem, że wcześniej zweryfikowało się profil gracza przesyłając m.in. skany/zdjęcia dokumentu tożsamości.

Podsumowanie

W bonusie powitalnym Betfan możesz odebrać bonus od depozytu 200% do 300 PLN. Jeśli polujesz na obie promocje, to zarejestruj konto u tego bukmachera, a następnie dokonaj wpłaty na minimum 50 PLN.

Betfan bonus powitalny – najczęściej zadawane pytania

Jakie bonusy na start oferuje Betfan?

Bukmacher Betfan nowym graczom pozwala zdobyć bonus od pierwszej wpłaty.

Ile zgarniesz od Betfan w bonusie powitalnym?

Na powitanie Betfan wypłaca 300 PLN w promocji od wpłaty.

Jaki kod promocyjny gwarantuje najlepszy bonus?

Kod promocyjny do Betfan, który jest gwarantem najlepszej oferty to: GOALBONUS.