Sprawiedliwy podział punktów w Warszawie, Polonia wciąż zawodzi u siebie [WIDEO]

Polonia Warszawa zremisowała u siebie z Termalicą 1-1 w sobotnim meczu pierwszej ligi. Żadna z drużyn nie poprawiła zbytnio swojej sytuacji w tabeli.

Polonia - Termalica
  • Polonia Warszawa i Termalica podzieliły się punktami w stolicy
  • Sobotnie spotkanie zakończyło się remisem 1-1
  • Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania

Dwóch rannych w stolicy

Na zakończenie sobotnich zmagań w pierwszej lidze Polonia podejmowała u siebie Termalicę. Choć ekipa ze stolicy punktuje na niezłym poziomie, w Warszawie radzi sobie tragicznie. Goście z Niecieczy chcieli wykorzystać niemoc rywala przed własnymi kibicami i wskoczyć do strefy barażowej.

Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod dyktando Termaliki, która zdecydowanie częściej gościła na połowie Polonii. Oddała cztery celne strzały, na co gospodarze odpowiedzieli trzema uderzeniami w światło bramki. Żadne z nich nie było jednak na tyle precyzyjne, aby dać prowadzenie.

Konkretów nie zabrakło natomiast po zmianie stron. W 60. minucie Bartosz Biedrzycki dał prowadzenie swojej drużynie. Po zagraniu z prawej strony boiska piłka trafiła pod jego nogami, z czego zawodnik Polonii oczywiście skorzystał.

Termalica dążyła do wyrównania i w 82. minucie dopięła swego. Po asyście Macieja Wolskiego do siatki trafił Tomas Poznar. Na tym strzelanie się zakończyło.