Zmiany w Manchesterze United. Pomocnik na wylocie z Old Trafford

Manchester United nie wiąże przyszłości z Christianem Eriksenem, który w nadchodzącym letnim okienku wyląduje na liście transferowej - podaje Rob Dawson ze stacji telewizyjnej ESPN.

Christian Eriksen
Obserwuj nas w
Action Plus Sports Images / Alamy Na zdjęciu: Christian Eriksen

Christian Eriksen wystawiony na listę transferową

Christian Eriksen w aktualnej kampanii nie odgrywa ważnej roli w Manchesterze United, dlatego podczas najbliższego letniego okienka transferowego najprawdopodobniej opuści zespół Czerwonych Diabłów. Jak poinformował Rob Dawson ze stacji telewizyjnej “ESPN”, środkowy pomocnik będzie dostępny na rynku, a klub z Old Trafford jest gotowy wysłuchać ofert za swojego zawodnika.

POLECAMY TAKŻE

Umowa między stronami wygasa już 1 lipca 2025 roku, więc to ostatni moment dla Manchesteru United, by cokolwiek zarobić ze sprzedaży 128-krotnego reprezentanta Danii. Niewykluczone, że Christian Eriksen swoją karierę będzie kontynuował w lidze tureckiej, gdyż jego sytuację od kilku miesięcy bacznie monitoruje tamtejsze Galatasaray Stambuł, które zmierza po mistrzostwo kraju.

Duński pomocnik występuje w barwach ekipy Czerwonych Diabłów od połowy 2022 roku, gdy przeprowadził się na Old Trafford na zasadzie wolnego transferu z Brentfordu. Ceniony zawodnik w swoim piłkarskim CV posiada również takie kluby jak Inter Mediolan, Tottenham Hotspur, Ajax Amsterdam oraz Odense, którego jest wychowankiem. Portal “Transfermarkt” wycenia 32-latka na 10 milionów euro. Christian Eriksen w tym sezonie rozegrał 26 meczów, zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty.

Komentarze