Zbliża się prezentacja Kyliana Mbappe w Realu Madryt. Są nowe informacje

Kylian Mbappe niebawem zostanie ogłoszony jako nowy piłkarz Realu Madryt. Jak informuje Fabrizio Romano, Królewscy chcą zaprezentować Francuza przed Euro 2024.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
Abaca Press / Alamy Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Prezentacja Kyliana Mbappe w Realu Madryt przed Euro 2024

Światowe media jednomyślnie przekonują, że Kylian Mbappe jest już dogadany w sprawie przenosin do Realu Madryt. Kwestią, która obecnie wzbudza największe wątpliwości, jest moment prezentacji Francuza.

POLECAMY TAKŻE

W środę (29 maja) pojawiły się nowe informacje w sprawie ogłoszenia transferu Kyliana Mbappe. Według Fabrizio Romano celem Królewskich jest dopełnienie formalności jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2024. Paris Saint-Germain nie może ingerować w to wydarzenie, ponieważ prawo zezwala Francuzowi na zawarcie umowy z nową drużyną.

Sam gwiazdor potwierdził doniesienia dziennikarza swoją wypowiedzią dla stacji CNN podczas gali Globe Soccer Awards 2024. Reprezentant Francji przyznał, że nastąpi to w najbliższych dniach.

– Mój następny klub wkrótce będzie oficjalny, to kwestia dni. Nie mogę się tego doczekać, jestem szczęśliwy. Musimy poczekać kilka dni – powiedział Mbappe.

Kilka dni temu z ust Francuza padły bardzo podobne słowa. Piłkarz nie ukrywa, że jego nowy etap w karierze będzie równie magiczny, jak ten w PSG.

– Chciałem tylko dobrze się pożegnać. Na wszystko jest czas. W odpowiednim czasie ogłoszę wybór nowego klubu. To tylko kilka dni, więc nie będzie problemu – powiedział Mbappe cytowany przez ESPN.

– Miałem szczęście, że tego doświadczyłem. Tego, czego doświadczyłem, nie doświadczyłbym nigdzie indziej. Teraz doświadczę czegoś innego i jestem pewny, że ​​to też będzie magiczne – mówił w późniejszych rozmowach.

SPRAWDŹ: Milan ruszy po gwiazdę Realu Madryt? Toni namawia na transfer

Komentarze