Talent z Bayernu rozchwytywany. Chcą go najlepsze angielskie kluby

Bayern Monachium może stracić Mathysa Tela. Francuz jest rozchwytywany przez gigantów Premier League. Transfer będzie możliwy już latem.

Mathys Tel
Obserwuj nas w
fot. Imago/Revierfoto Na zdjęciu: Mathys Tel
  • Mathys Tel jest celem transferowym Arsenalu oraz Manchesteru United
  • Francuz rozważa odejście z Bayernu Monachium, gdyż jest zawiedziony częstotliwością gry
  • Do hitowej przeprowadzki napastnika może dojść już tego lata

Bayern straci swój talent? Tel na celowniku gigantów

Mathys Tel jest rozczarowany częstotliwością gry w Bayernie Monachium. Thomas Tuchel mu nie ufa, co skutkuje narastającą frustracją Francuza, który nie wyklucza zmiany klubu już w trakcie najbliższego okienka transferowego.

Do Monachium Tel trafiał z łatką olbrzymiego talentu. Nie dziwi również wydana kwota w postaci 20 milionów euro, co jak za nastolatka jest naprawdę pokaźną sumą. 18-latek zdążył już kilkukrotnie pokazać, że drzemie w nim spory potencjał, a także, że może być przyszłością drużyny. Problem w tym, że w międzyczasie do Bayernu trafił Harry Kane, czyli niekwestionowany numer jeden w ataku. Przy nim Tel ma niewielkie szanse na grę.

Młodzieżowy reprezentant Francji może zostać latem bohaterem dużego transferu do Premier League. Poważnie interesują się nim kluby z czołówki – Manchester United oraz Arsenal. Oba pilnie poszukują wzmocnień w linii ataku, a Tel byłby opcją zarówno na teraz, jak i na kolejne lata.

Zobacz również: Lewandowski ma przed sobą tylko Messiego i Ronaldo. Wybitne statystyki!

Komentarze