Syn Zinedine’a Zidane’a podjął decyzję w sprawie przyszłości

Theo Zidane chce odejść z Realu Madryt, by spróbować swoich sił w profesjonalnym futbolu. Jeśli pomocnik opuści szeregi Królewskich, to po raz pierwszy od dwudziestu trzech lat w stołecznym klubie nie będzie żadnego przedstawiciela rodziny Zidane'ów - podaje Relevo.com.

Theo Zidane
Obserwuj nas w
Aflo Co. Ltd. / Alamy Na zdjęciu: Theo Zidane

Skończy się dynastia Zidane’ów w Realu Madryt?

Zinedine Zidane to absolutna legenda Realu Madryt. 51-letni Francuz najpierw był piłkarzem, a następnie trenerem Królewskich. W szeregach Los Blancos, głównie w akademii oraz drugiej drużynie, w ostatnich sezonach przewinęli się również synowie Zinedine’a Zidane’a – Enzo, Luca, Elyaz i Theo. Co ciekawe, aktualnie w Realu Madryt Castilla występuje tylko ostatni z wymienionych, który jest jedynym przedstawicielem rodziny Zidane’ów w ekipie ze stolicy Hiszpanii.

POLECAMY TAKŻE

Wiele wskazuje na to, że 22-letni pomocnik w nadchodzącym letnim okienku transferowym opuści stołeczny klub i tym samym zakończy się wieloletnia dynastia Zidane’ów w Realu Madryt. Od dwudziestu trzech lat w stolicy Hiszpanii grał lub pracował bowiem przynajmniej jeden członek tej rodziny. Jak poinformował hiszpański portal “Relevo.com”, Theo Zidane planuje zmienić otoczenie, ponieważ chce spróbować swoich sił w profesjonalnym futbolu.

Młodzieżowy reprezentant Francji nie zadebiutował w pierwszym zespole Realu Madryt, a w drugiej drużynie Królewskich rozegrał łącznie 94 spotkania, strzelił 3 gole i zaliczył 4 asysty. Nie wiadomo jeszcze, gdzie urodzony w Marsylii zawodnik miałby kontynuować swoją karierę. Niewykluczone, że 22-letni Francuz nowego klubu poszuka na Półwyspie Iberyjskim.

Komentarze