Kylian Mbappe wygadał się ws. Realu Madryt?

Przenosiny Kyliana Mbappe do Realu Madryt są uznawane za przesądzone. Jednak nadal nie wiadomo, kiedy Francuz zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
Abaca Press / Alamy Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Ogłoszenie Kyliana Mbappa w Realu Madryt za kilka dni?

W sobotę (26 maja) PSG zwyciężyło z Lyonem 2:1 i sięgnęło po Puchar Francji. Dla Kyliana Mbappe, który ogłosił swoje odejście, był to ostatni mecz w barwach paryżan. Po końcowym gwizdku zespół nie zapomniał o Francuzie, sprawiając mu miłe pożegnanie.

POLECAMY TAKŻE

Wiele osób spodziewało się, że po ostatnim meczu może dojść do oficjalnego ogłoszenia kolejnego klubu Kyliana Mbappe. Fabrizio Romano i inni dziennikarze są przekonani, że napastnik zasili szeregi Realu Madryt. Jednak wciąż trzeba poczekać na stosowny komunikat w tej sprawie.

W pomeczowych rozmowach z mediami Francuz rzucił hasło, że kilka dni nie stworzy znaczącej różnicy. Może to oznaczać, że w ciągu tygodnia Real Madryt ogłosi wielki transfer, a przynajmniej tak to interpretują niektóre media.

– Chciałem tylko dobrze się pożegnać. Na wszystko jest czas. W odpowiednim czasie ogłoszę wybór nowego klubu. To tylko kilka dni, więc nie będzie problemu – powiedział Mbappe cytowany przez ESPN.

– Miałem szczęście, że tego doświadczyłem. Tego, czego doświadczyłem, nie doświadczyłbym nigdzie indziej. Teraz doświadczę czegoś innego i jestem pewny, że ​​to też będzie magiczne – mówił w późniejszych rozmowach.

Mbappe ma się przenieść do Realu na zasadzie wolnego transferu, ponieważ jego kontrakt z PSG wygasa dokładnie 30 czerwca 2024 roku.

Sprawdź: Bayern chce gwiazdę Realu Madryt! Na stole 100 milionów euro

Komentarze