Atletico Madryt szykuje atrakcyjną ofertę dla napastnika

Roberto Firmino stoi przed ważnym wyborem. Brazylijczyk zdecydował się po sezonie opuścić Liverpool, a chęci do pozyskania go wyraża wiele topowych zespołów. Ekrem Konur przekazał, że Atletico Madryt szykuje dla niego atrakcyjną propozycję kontraktową.

Roberto Firmino
Pressfocus Na zdjęciu: Roberto Firmino
  • Roberto Firmino zdecydował, że nie przedłuży umowy z Liverpoolem
  • Brazylijczyk musi podjąć decyzję, w jakim klubie będzie kontynuował karierę
  • Faworytem do pozyskania 31-latka jest Atletico Madryt

Atletico Madryt zależy na pozyskaniu Firmino

To już oficjalne. Wraz z końcem sezonu 2022/23 Roberto Firmino opuści szeregi Liverpoolu i stanie się wolnym zawodnikiem. Wygaśnie wówczas jego kontrakt, którego Brazylijczyk nie zdecydował się przedłużać.

W grze o zakontraktowanie napastnika jest wiele zespołów, a wśród nich wymienia się między innymi FC Barcelonę, Atletico Madryt, Al-Nassr, a także drużyny z MLS. Ekrem Konur przekazał, że Rojiblancos gotowi są zaoferować mu atrakcyjny kontrakt.

Propozycja Los Colchoneros to dwuletnia umowa z opcją przedłużenia o rok. Dla 31-letniego już piłkarza możliwość stabilizacji w nowym zespole jest jednym z kluczowych czynników. Dlatego też oferta ze strony Atletico Madryt postrzegana jest przez jego otoczenie za atrakcyjną. Wkrótce powinniśmy poznać oficjalną decyzję Brazylijczyka.

Czytaj również: FC Barcelona szykuje zaskakujący transfer? Napastnik zaoferował się klubowi

Komentarze