Liverpool zabiega o wielki francuski talent. Real Madryt i PSG obejdą się smakiem?

Leny Yoro jest jednym z najciekawszych talentów na świecie. Latem wychowanek Lille może zostać bohaterem hitowego transferu. Liverpool intensywnie zabiega o 18-latka - donosi Gianluca Di Marzio.

Leny Yoro
Obserwuj nas w
fot. DPPI Media / Alamy Na zdjęciu: Leny Yoro

Francuski talent nie trafi do Realu?

Leny Yoro ma za sobą fantastyczny sezon w barwach Lille. Zaledwie 18-letni obrońca wywalczył miejsce w składzie, będąc przy tym jednym z najlepszych na swojej pozycji w całej Ligue 1. Od miesięcy łączy się go z hitowym transferem. Żaden z czołowych europejskich klubów nie chce przepuścić okazji, aby ściągnąć do siebie tak utalentowanego zawodnika. Faworytem wydawał się być Real Madryt, który wyhamował z pracami nad transferem. Wszystko z uwagi na rosnące żądania finansowe Lille, będące reakcją na zainteresowanie coraz większej liczby klubów.

POLECAMY TAKŻE

Do walki o Yoro wkroczyli Anglicy, którzy mogą oczywiście zapłacić największe pieniądze. Dziennikarz Gianluca Di Marzio zdradza, że intensywnie zabiega o niego Liverpool, widząc w nim długoterminowo następcę Virgila van Dijka. Francuz miałby niewielkie szanse, aby już teraz wywalczyć miejsce w składzie, lecz w przyszłości powinien stanowić o sile całej defensywy.

Niewykluczone, że wizja przenosin do innego klubu zmusi Real Madryt, aby wrócić do tematu transferu 18-latka. W grze pozostaje również Paris Saint-Germain, które pragnie sprowadzać do siebie największe krajowe talenty. Nie ma w tej chwili jednak możliwości, aby paryżanie doszli do porozumienia z Yoro i jego otoczeniem.

Zobacz również: Joao Felix bez przyszłości w Barcelonie. Agent szuka mu nowego klubu

Komentarze