Kolejny gigant chce perełkę Lille. Defensor jest wyceniany na 60 mln euro

Obrońca Lille Leny Yoro, stał się priorytetowym celem transferowym Realu Madryt i PSG. Jednak według Katalońskiego Sportu, o 18-latka powalczy również Liverpool, który bacznie monitoruje jego sytuację.

Leny Yoro
Obserwuj nas w
IMAGO / Laurent Sanson Na zdjęciu: Leny Yoro
  • Yoro cieszy się zainteresowaniem Realu Madryt i PSG
  • Lille wycenia obrońcę na 60 milionów euro
  • Liverpool również włączy się do gry o transfer 18-latka

Yoro wzbudza gigantyczne zainteresowanie

Leny Yoro ma za sobą świetny sezon w Ligue 1 i przyciąga poważne zainteresowanie ze strony Realu Madryt i PSG. Lille wyceniło swojego piłkarza na 60 milionów euro, co nieco może odstraszyć Królewskich, ale z pewnością nie będzie przeszkodzą dla paryżan.

Teraz kataloński Sport informuje, że do wyścigu o podpis 18-letniego obrońcy w letnim oknie transferowym włączył się również Liverpool, co sprawia, że wyścig o podpis Yoro będzie bardzo interesujący.

Biorąc pod uwagę, że Virgil van Dijk nie prezentuje w tym sezonie swojej najlepszej formy i jest coraz starszy, wydaje się, że The Reds patrzą w przyszłość i zidentyfikowali Yoro jako dobrą inwestycję.

Oprócz wymienionych klubów mówi się, że transferem 18-latka z Lille jest zainteresowany Bayern Monachium oraz Atletico Madryt. Obecnie wydają się to jednak mniej prawdopodobne kierunki, choć do lata wiele może się jeszcze zmienić.

Zobacz również: Man Utd planuje transfery. Na celowniku gwiazda Bayernu

Komentarze