Kepa Arrizabalaga latem zmieni barwy klubowe

Kepa Arrizabalaga obecnie przebywa na wypożyczeniu w Realu Madryt. Królewscy nie wykupią jednak Hiszpana, a Chelsea latem definitywnie będzie chciała pozbyć się bramkarza – donosi Jose Felix Diaz na łamach stołecznego dziennika MARCA.

Kepa Arrizabalaga
Obserwuj nas w
Cesar Ortiz Gonzalez / Alamy Na zdjęciu: Kepa Arrizabalaga

Kepa Arrizabalaga na zakręcie. Gdzie zagra w przyszłym sezonie?

Kepa Arrizabalaga przed sezonem 2023/2024 został wypożyczony z Chelsea do Realu Madryt. Królewscy szukali bowiem zastępcy Thibaut Courtois, który zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. O ile na początku hiszpański bramkarz był pierwszym wyborem Carlo Ancelottiego, o tyle później niekwestionowanym numerem jeden Carletto stał się Andrij Łunin.

Czy Kepa Arrizabalaga wróci jeszcze na wysoki poziom?

Tak 34%
Nie 66%
195+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Włodarze Los Blancos już kilka tygodni temu podjęli decyzję o nieaktywowaniu opcji wykupu zawartej w umowie 29-latka, o czym rozpisywała się tamtejsza prasa. Wygląda zatem na to, że Kepa Arrizabalaga w nadchodzącym letnim okienku transferowym przynajmniej na chwilę wróci do Londynu, jednak jak przekazał Jose Felix Diaz z hiszpańskiego dziennika “MARCA”, przyszłość wychowanka Athleticu Bilbao nie będzie związana ani z Realem Madryt, ani z Chelsea.

The Blues najbliższego lata będą chcieli definitywnie pozbyć się mierzącego 188 centymetrów wzrostu golkipera. Kepa Arrizabalaga, który w 2018 roku na Stamford Bridge trafił za 80 milionów euro i stał się wówczas najdroższym bramkarzem świata, nie spełnił oczekiwań w Chelsea. Trzynastokrotny reprezentant Hiszpanii będzie dostępny na rynku. Jego umowa z londyńską ekipą wygasa w 2025 roku.

Komentarze