Juventus z zaskakującą wyceną za Ruganiego

Juventus jest w trakcie przygotowań do nowego sezonu Serie A. Tymczasem dziennikarz Nicolo Schira ujawnił wieści związane z wyceną Daniele Ruganiego, która wydaje się absurdalna.

Daniele Rugani
Obserwuj nas w
fot. Massimiliano Ferraro / Alamy Na zdjęciu: Daniele Rugani

Juventus oczekuje pięć milionów euro za Daniele Ruganiego

Juventus może się zmienić tego lata na kilku pozycjach. Jak na razie klub wzmocnił się Douglasem Luizem. Rozstał się natomiast z Samuelem Illingiem-Juniorem czy Kaio Jorge. Tymczasem nie brakuje doniesień na temat Daniele Ruganiego. Nowe wieści na ten temat przekazał dziennikarz Nicolo Schira.

POLECAMY TAKŻE

Źródło przekonuje, że klub z Turynu jest gotowy sprzedać zawodnika, oczekując za niego mniej więcej pięć milionów euro. 29-latek to wychowanek Empoli, który do Juventusu trafił na zasadzie transferu definitywnego w lutym 2015 roku.

Na dzisiaj Rugani ma przed sobą kilka opcji do wyboru. Zainteresowanie piłkarzem wykazały między innymi takie kluby jak: Lazio, Fiorentina, czy Bolognia. Każda z wymienionych ekip widzi w zawodniku ciekawą alternatywę na wzmocnienie drużyny.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Nowy sezon Serie A wystartuje 18 sierpnia. Z kolei Juve w pierwszej kolejce zmierzy się z Como, będącym beniaminkiem rozgrywek.

Czytaj więcej: Brahim Diaz z lukratywną ofertą, Real Madryt poznał stanowisko piłkarza

Komentarze