Arsenal poznał cenę za piłkarza. Juventus ma wysokie oczekiwania finansowe

Arsenal jest zainteresowany transferem Kenana Yildiza. Juventus wycenił swoją młodą gwiazdę na 51 milionów funtów - poinformował portal SunSport.

Kenan Yildiz
Obserwuj nas w
Imago / Jonathan Moscrop Na zdjęciu: Kenan Yildiz
  • Arsenal jest chętny na transfer młodego skrzydłowego Juventusu
  • Kenan Yildiz został wyceniony przez Starą Damę na 51 milionów funtów
  • Wśród zainteresowanych klubów wymienia się również Manchester United

Kenan Yildiz wyceniony przez Juventus na 51 milionów funtów

Juventus ze względu na duże zainteresowanie, jakie generuje Kenan Yildiz postanowił ustalić cenę wywoławczą za skrzydłowego. Według informacji portalu SunSport włoski klub oczekuje kwoty rzędu 51 milionów funtów.

POLECAMY TAKŻE

Wśród głównych zainteresowanych sprowadzeniem 18-letniego zawodnika wymienia się Arsenal oraz Manchester United. Turecki portal Aksam informował już o tym, że Kanonierzy przygotowują ofertę o wartości 34 milionów funtów. Biorąc pod uwagę różnicę w powyższych kwotach, raczej nie należy spodziewać się pozytywnej odpowiedzi ze strony Juventusu.

Yildiz w tym sezonie na stałe został włączony do pierwszego składu Starej Damy. W bieżącej kampanii zagrał w 18 meczach, w których strzelił 3 bramki. Młody skrzydłowy ma za sobą również debiut w dorosłej reprezentacji Turcji, w której pierwszy mecz zagrał w październiku tamtego roku, wchodząc na boisku w końcówce spotkania z Chorwacją.

Komentarze