James Rodriguez obierze nieoczekiwany kierunek?

James Rodriguez od 2023 roku występuje w Sao Paulo. Według Rudy'ego Galettiego 32-letni pomocnik wkrótce może zamienić Brazylię na Argentynę i dołączyć do słynnego Boca Juniors.

James Rodríguez
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: James Rodríguez

Boca Juniors zarzuciło sieć na Jamesa Rodrigueza

James Rodriguez w lipcu 2023 roku dołączył do brazylijskiego Sao Paulo. Ofensywny pomocnik podobno nie jest jednak zadowolony ze swojej sytuacji w Kraju Kawy. 32-latek chciałby grać więcej, a nie zawsze może liczyć na zaufanie trenera, choć często wypada również z powodu urazów. Według najnowszych informacji przekazanych przez włoskiego dziennikarza Rudy’ego Galettiego James Rodriguez może przeprowadzić się do Argentyny.

Czy liczyłeś, że James Rodriguez zrobi większą karierę?

Tak, miał na to papiery 96%
Nie, wyciągnął maksimum 4%
45+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak, miał na to papiery
  • Nie, wyciągnął maksimum

Zainteresowanie 98-krotnym reprezentantem Kolumbii wykazuje bowiem Boca Juniors, Popularni Genueńczycy są bardzo zasłużonym argentyńskim klubem, który w swojej historii 35 razy sięgnął po mistrzostwo kraju oraz 6-krotnie wygrał Copa Libertadores. Doświadczony pomocnik znany jest z gry w takich zespołach jak między innymi FC Porto, AS Monaco, Real Madryt, Bayern Monachium, Everton oraz Olympiakos Pireus. James Rodriguez głównie zasłynął na mistrzostwach świata w 2014 roku.

Trzydziestodwulatek na mundialu w Brazylii rozegrał bowiem 5 meczów i w każdym z nich wpisywał się na listę strzelców – zdobył 6 bramek i zaliczył 2 asysty. Kolumbijczycy na tym turnieju dotarli na etap ćwierćfinału, gdzie przegrali 1:2 z drużyną gospodarzy.

Komentarze