Gdzie wyląduje Osimhen? Faworytem klub z Premier League

Victor Osimhen latem zwiąże się z nowym klubem. Uważa się, że faworytem w wyścigu o podpis gwiazdora Napoli jest Chelsea.

Victor Osimhen
Obserwuj nas w
fot. Imago/Sportimage Na zdjęciu: Victor Osimhen
  • Victor Osimhen latem odejdzie z Napoli
  • Przyszłość Nigeryjczyka pozostaje niewyjaśniona
  • Chelsea prowadzi wyścig o jego podpis

Chelsea faworytem. Gdzie trafi Osimhen?

Latem wyjaśni się przyszłość Victora Osimhena, który już w poprzednim roku był bliski opuszczenia Napoli. Teraz transfer wydaje się nieunikniony, co sugeruje nawet sam napastnik. Niedawno przyznał, że dokonał już wyboru, a media są zgodne, iż chodzi o rozstanie z mistrzem Włoch. Nieznany jest natomiast kierunek jego przeprowadzki.

Nigeryjczyk stał się głównym celem transferowym Paris Saint-Germain, które widzi w nim następcę Kyliana Mbappe. Samemu piłkarzowi bliżej natomiast do Premier League. Gra na Wyspach Brytyjskich jest jego dziecięcym marzeniem, dlatego z większym sentymentem będzie spoglądał na oferty z tamtego regionu.

Na transfer Osimhena chrapkę mają Chelsea oraz Arsenal. W tym wyścigu na wyraźnym prowadzeniu są The Blues, które intensywnie poszukują wzmocnienia linii ataku zawodnikiem z olbrzymią jakością. Nie brakuje im również funduszy, które w przypadku tej transakcji mogą okazać się kluczowy. Za gwiazdora Napoli trzeba zapłacić grubo ponad 100 milionów euro.

Zobacz również: Lewandowski ma przed sobą tylko Messiego i Ronaldo. Wybitne statystyki!

Komentarze