Fenerbahce kusi finalistę Ligi Mistrzów. Turcy są pewni transferu

"Sky Sports Italia" donosi, że Fenerbahce złożył Edinowi Dżeko propozycję bardzo korzystnego kontraktu, który może zostać przez 37-latka zaakceptowany. Turcy są wręcz pewni, że doświadczony napastnik przystanie na ich warunki.

Edin Dżeko
PressFocus Na zdjęciu: Edin Dżeko
  • Edin Dżeko obecnie przebywa z Interem w Stambule
  • Bardzo możliwe, że Bośniak pozostanie na dłużej w Turcji
  • Bowiem Fenerbahce złożyło mu propozycję korzystnej umowy

Edin Dżeko opuści latem Stadio Giuseppe Meazza?

Z informacji przekazanych przez portal “Sky Sports Italia” wynika, że Fenerbahce złożyło ofertę Edinowi Dżeko. Turcy są wręcz pewni, że bośniacki napastnik przystanie na ich propozycję. Kontrakt 37-latka z Interem wygasa wraz z końcem czerwca i wydaje się mało prawdopodobne, że piłkarz będzie kontynuował karierę w Mediolanie.

Fenerbahce miał zaoferować Edinowi Dzeko dwuletnią umowę, na mocy której zarabiałby cztery miliony euro rocznie. Turecki klub bardzo chcę mieć 37-latka w swoim zespole i widzi w nim kluczowy element formacji ofensywnej na przyszły sezon. Klub ze Stambułu już po sobotnim finale Ligi Mistrzów chce spotkać się z przedstawicielami doświadczonego Bośniaka i namówić go na podpisanie umowy właśnie z drużyną z tego miasta.

Edin Dżeko ma za sobą bardzo udany sezon, który może zakończyć triumfem w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Bośniak rozegrał łącznie 51 spotkań w koszulce Interu. Zdobył 14 bramek, a także zanotował 5 asyst. Przez większą część rozgrywek był w znakomitej formie, jednak jego dyspozycja z ostatnich tygodni pozostawia wiele do życzenia.

Sprawdź także: Problemy Napoli? Trener podjął ważną decyzję ws. przyszłości

Komentarze