Problemy Napoli? Trener podjął ważną decyzję ws. przyszłości

Vincenzo Italiano w piątek odbył rozmowy z szefostwem Fiorentiny nt. swojej przyszłości. Jak donosi Gianluca Di Marzio, spotkanie zakończyło się pozytywnie i obie strony są gotowe nadal współpracować ze sobą.

Vincenzo Italiano
PressFocus Na zdjęciu: Vincenzo Italiano
  • Vincenzo Italiano był poważny kandydatem na trenera Napoli
  • Trener w piątek spotkał się z szefostwem Fiorentiny
  • Obie strony doszły do porozumienia i wyraziły chęć dalszej współpracy

Vincenzo Italiano zostaje we Fiorentinie

W piątek odbyło się spotkanie Vincenzo Italiano z szefostwem Fiorentiny oraz Rocco Commisso, prezydentem klubu. Z informacji przekazanych przez Gianlukę Di Marzio wynika, że obie strony doszły do porozumienia i wyraziły chęć dalszej współpracy w najbliższej przyszłości.

To bardzo dobra informacja dla kibiców “Violi” i zła dla fanów Napoli. Vincenzo Italiano był w ostatnim czasie łączony przez media z pracą w zespole mistrza Włoch, po tym jak z pełnionej funkcji trenera zrezygnował Luciano Spalletti. Jednak władze “Azzurrich” muszą dalej szukać nowego szkoleniowiec, bowiem 45-latek urodzony w Niemczech nie ma zamiaru opuszczać Florencji.

Kluczowy dla przyszłości Vincenzo Italiano miał być finał Ligi Konferencji. Ostatecznie Fiorentina przegrała z West Hamem i trofeum pojechało do Londynu. Jednak Rocco Commisso nie zniechęcił się tym wynikiem i jest zadowolony z projektu “Violi”, którego dowódcą jest 45-latek z Karlsruhe.

Sprawdź także: Milik nie zostanie wykupiony. Marsylia wyceniła polskiego napastnika

Komentarze