Roma pokrzyżuje plany Aston Villi? Chodzi o transfer Włocha

Raoul Bellanova nie może narzekać na brak zainteresowania. Włoski wahadłowy początkowo był łączony z Aston Villą. Teraz do walki o jego podpis włączyła się AS Roma - informuje "Corriere dello Sport".

Raoul Bellanova
Obserwuj nas w
Nicolò Campo / Alamy Na zdjęciu: Raoul Bellanova

Raoul Bellanova na celowniku AS Romy

W ubiegłorocznym okienku transferowym Raoul Bellanova postanowił opuścić Inter Mediolan i dołączył do Torino. Klub ze stolicy Piemontu nie wiązał zbyt wielkiej nadziei z Włochem, bowiem ten miał za sobą bardzo nieudany sezon. Jednak obecne rozgrywki okazały się przełomowe w karierze 24-latka, który finalnie na przestrzeni całego roku był czołowym zawodnikiem Serie A na swojej pozycji.

POLECAMY TAKŻE

Przygoda Raoula Bellanovy w Torino prawdopodobnie dobiegnie końca już w letnim okienku transferowym. Włoski wahadłowy zaczął wzbudzać spore zainteresowanie wśród angielskich klubów. Tamtejsza prasa łączyła zawodnika nawet z Manchesterem United, ale to Aston Villa do tej pory była najbliżej podpisania kontraktu z 24-latkiem. Jednak nowe informacje w sprawie przyszłości wychowanka Milanu przekazuje „Corriere dello Sport”.

Otóż Raoul Bellanova może zostać na Półwyspie Apenińskim. Młodym Włoch bowiem stał się obiektem zainteresowań AS Romy. W najbliższych tygodniach „Giallorossi” planują rozpocząć negocjacje z otoczeniem 24-latka, aby przekonać do przeprowadzki.

Zarówno Aston Villa jak i AS Roma nie będą musiały sięgać specjalnie głęboko do portfelu, jeśli zdecydują się na wykup Raoula Bellanova. Reprezentant Italii bowiem został wyceniony przez Torino na zaledwie 15 milionów euro. Taka kwota nie będzie robiła wrażenia na Anglikach i Włochach.

Sprawdź także: Słynny Brazylijczyk na wylocie z angielskiego klubu

Komentarze