Ambitny cel transferowy Manchesteru United. To czołowy piłkarz Premier League!

Manchester United pragnie latem sprowadzić napastnika, który będzie rywalizował z Rasmusem Hojlundem. Klub z Old Trafford rozważa podjęcie szalonej próby sprowadzenia gwiazdy Premier League - informuje Alex Crook.

Ollie Watkins
Obserwuj nas w
fot. Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Ollie Watkins

Watkins hitowym nabytkiem Manchesteru United?!

Manchester United, niezależnie od przyszłości Erika ten Haga, planuje przeprowadzić latem prawdziwą rewolucję kadrową. Niewielu piłkarzy może czuć się pewnych dalszej gry na Old Trafford. W tej grupie znajduje się Rasmus Hojlund, z którym Czerwone Diabły wiążą ogromne nadzieje. Jasne jest jednak, że Duńczyk wciąż ma zbyt małe doświadczenie, aby stanowić o sile ofensywy drużyny, która chce walczyć o najwyższe cele. Jednym z priorytetów na najbliższe okienko jest więc znalezienie snajpera, który będzie z nim rywalizował, a być może nawet wystąpi na murawie u jego boku.

POLECAMY TAKŻE

W ostatnich tygodniach Manchester United był łączony z wieloma piłkarzami, takimi jak Benjamin Sesko, Joshua Zirkzee, Ivan Toney czy Victor Osimhen. Odpowiednia analiza przeprowadzona w klubie dowiodła, że idealnie swoją charakterystyką do obecnego Manchesteru United pasowałby Ollie Watkins. Anglik jest w tym sezonie absolutną gwiazdą Premier League. W 36 występach zgromadził 19 bramek i 13 asyst. Jego świetna gra zaowocowała nominacją w kategorii na najlepszego piłkarza ligi.

Manchester United rozważa podjęcie szalonej próby sprowadzenia go na Old Trafford, mając świadomość, że szanse na powodzenie tej operacji są bardzo niewielkie. Aston Villa zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów i planuje wzmocnić się przed kolejnym sezonem, tak aby na stałe dołączyć do ścisłej czołówki Premier League.

Zobacz również: Szalony plan Xabiego Alonso. Chce w przyszłości poprowadzić trzy wielkie kluby!

Komentarze