Serie A. Jeden gol w Turynie, niecałe pół godziny Zielińskiego, Sampdoria nie sprawiła niespodzianki – podsumowanie sobotnich meczów

Fabian Ruiz
PressFocus Na zdjęciu: Fabian Ruiz

Wyniki 36. kolejki Serie A. Za nami trzy kolejne mecze w tym sezonie. Na początek Torino przegrało z Napoli 0:1. W 68. minucie na murawie pojawił się Piotr Zieliński. Potem Sassuolo zremisowało z Udinese 1:1, a Lazio pokonało Sampdorię 2:0. Prezentujemy rezultaty i strzelców goli we wszystkich spotkaniach.

Zwycięstwo Napoli, remis w starciu Sassuolo – Udinese, Lazio z trzema oczkami

Torino rywalizowało z Napoli. Na jedynego gola w tej potyczce musieliśmy poczekać aż do 73. minuty. Zdobył go Fabian Ruiz i przyjezdni triumfowali 1:0. Zieliński znowu rozpoczął mecz na ławce. W 66. minucie w szeregach Byków zameldował się Karol Linetty. Sassuolo grało u siebie z Udinese. Gospodarze nie skorzystali z atutu własnego stadionu i tylko zremisowali 1:1.

W trzeciej potyczce Lazio podejmowało na Stadio Olimpico Sampdorię. Rzymianie objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Wtedy to gola strzałem głową zdobył Patric. Podwyższył Luis Alberto. Więcej goli już nie padło i rzymianie zwyciężyli 2:0. Bartosz Bereszyński rozegrał cały mecz dla Sampdorii.