Ibrahimović zostaje w Milanie

Zlatan Ibrahimović
PressFocus Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović oficjalnie został dziś wolnym zawodnikiem po wygaśnięciu jego kontraktu z Milanem, ale wszystko wskazuje na to, że Szwed pozostanie na San Siro. Prawdopodobnie w ciągu tygodnia otrzymamy potwierdzenie tych doniesień.

  • Według TuttoMercatoWeb Zlatan Ibrahimović zostanie w Milanie na kolejny sezon
  • Szwed podpisze roczną umowę za symboliczną pensję
  • W najbliższym czasie możemy spodziewać się potwierdzenia tych doniesień

Ibrahimović podpisze roczny kontrakt z Milanem

40-letni szwedzki napastnik był jedną z ważniejszych postaci drużyny rossonerich w poprzednim sezonie, która przełamała wielką niemoc i po dziesięciu latach ponownie sięgnęła po tytuł mistrzowski. Mimo braku udziału w kilku spotkaniach z powodu kontuzji Zlatan Ibrahimović wciąż zdołał strzelić osiem goli w 23 występach w Serie A.

Jak podkreśla serwis TuttoMercatoWeb, Milan był już w kontakcie z Ibrahimoviciem w sprawie nowego kontraktu i jasne jest, że obie strony chcą razem iść naprzód. Sprawy zostały wstrzymane, dopóki Paolo Maldini i Frederic Massara nie przedłużyli swoich umów, co w końcu wydarzyło się w czwartek.

Obecnie oczekuje się, że Ibrahimović podpisze roczną umowę z symboliczną pensją i szeregiem ważnych dodatków związanych z występami, golami, a także celami sportowymi. Wszystko może mieć swój finał w ciągu następnego tygodnia lub dwóch. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów Milanu oraz włoskiej piłki. Szwed niejednokrotnie udowadniał, że mimo swojego wieku wciąż może być decydujący zarówno na boisku, jak i poza nim.

Zobacz również: Inter wreszcie zakontraktował nowego bramkarza

Komentarze