Salah nie dokończył ważnego meczu. Jak poważny jest uraz gwiazdy?

Mohamed Salah opuścił boisko już w pierwszej połowie spotkania Egipt - Ghana w drugiej kolejce zmagań w PNA. Reakcja gwiazdy ekipy Faraonów sugeruje, że uraz może okazać się poważny.

Mohamed Salah
IMAGO / ZUMA Wire/ Kim Price Na zdjęciu: Mohamed Salah
  • Egipt mierzył się z Ghaną w drugiej kolejce fazy grupowej PNA
  • Jeszcze przed przerwą murawę opuścił Mohamed Salah, gwiazda reprezentacji Faraonów
  • Na razie trudno ocenić, jak poważna jest kontuzja napastnika Liverpoolu

PNA. Salah zszedł z boiska już w pierwszej połowie

W drugiej kolejce grupowej rywalizacji w PNA Egipt mierzył się z Ghaną. Dla obu drużyn ten mecz miał ogromne znaczenie, ponieważ w premierowej serii zmagań nie zdołały sięgnąć po zwycięstwo. Faraonowie zremisowali 2:2 z Mozambikiem, natomiast ekipa Czarnych Gwiazd musiała uznać wyższość Republiki Zielonego Przylądka (1:2).

W drugiej minucie czasu doliczonego do pierwszej połowy udział w tym spotkaniu zakończył Mohamed Salah. Napastnik Liverpoolu najprawdopodobniej doznał kontuzji uda i nie był w stanie kontynuować gry. W tej chwili trudno stwierdzić, jak poważny jest uraz Egipcjanina, jednak wydaje się, że gdyby tylko 31-latek był zdolny do pozostania na murawie, na pewno nie opuściłby jej w tak ważnym dla swojego kraju meczu.

Wszystkie gole w starciu Egipt – Ghana padły już po tej zmianie. Ostatecznie pojedynek na Stade Félix Houphouët-Boigny w Abidżanie zakończył się remisem 2:2.

Egipt – Ghana 2:2 (0:1)