Man United blisko kompromitacji. Półamator strzelił gola [WIDEO]

Niespotykane sceny w FA Cup. Skazywane na pożarcie Newport County, które przegrywało już z Manchesterem United 0:2, doprowadziło do wyrównania. Co ciekawe autorem bramki był Will Evans, który jeszcze niedawno pracował jako...mleczarz!

Radość piłkarzy Newport
IMAGO / PA Images Na zdjęciu: Radość piłkarzy Newport
  • W meczu FA Cup pachnie sensacją
  • Newport County doprowadziło do remisu
  • Gola na 2:2 zdobył Will Evans, który z zawodu jest mleczarzem

Zaskakujący wynik w meczu Manchesteru United

Chyba nikt nie spodziewał się, że Manchester United będzie męczyć się z Newport County. Początek meczu nie wskazywał na niespodziankę, bo goście zdobyli szybkie dwa gole. Strzelanie rozpoczął Bruno Fernandes, a chwilę później wynik podwyższył Kobbie Mainoo. Jednak niespodziewanie w 36. minucie gola kontaktowego strzelił czwartoligowiec. Bryn Morris bez wahania oddał strzał z powietrza pokonując bezradnego Altaya Bayindira.

Do prawdziwej sensacji doszło w 47. minucie. Do wyrównania doprowadził wtedy Will Evans, który jeszcze niedawno pracował jako…mleczarz!

Spotkanie Manchesteru United z Newport County odbywa się w ramach 1/16 finału FA Cup.