Mbappe przyjechał na prestiżowe spotkanie. Pożegnanie z PSG? [WIDEO]

Kylian Mbappe właśnie przybył na spotkanie z Emmanuelem Macronem, Nasserem Al-Khelaifim oraz emirem Kataru. Kolacja odbywa się w Pałacu Elizejskim. Jak informuje jednak Fabrizio Romano, nie ma możliwości, żeby gwiazdor zmienił swoją decyzję i ostatecznie został w PSG.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
IMAGO / Federico Pestellini Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Dzisiaj w Pałacu Elizejskim odbywa się spotkanie, w którym bierze udział m.in. Kylian Mbappe
  • Gwiazdor PSG zje kolację z Emmanuelem Macronem, Nasserem Al-Khelaifim i emirem Kataru
  • Wtorkowe rozmowy nie wpłyną jednak na przyszłość piłkarza, który ma trafić do Realu Madryt

Kylian Mbappe w Pałacu Elizejskim, trwa zapowiadana kolacja

Fabrizio Romano za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że rozpoczęło się zapowiadane spotkanie, w którym udział biorą m.in. Kylian Mbappe, prezydent Francji – Emmanuel Macron, prezes PSG – Nasser Al-Khelaifi oraz emir Kataru – Tamim ibn Hamad Al Sani.

Tematem dzisiejszych rozmów ma jednak nie być przyszłość skrzydłowego, który podobno już zdecydował, że nie przedłuży wygasającego kontraktu z Paris Saint-Germain i po zakończeniu sezonu na zasadzie wolnego transferu przejdzie do hiszpańskiego Realu Madryt.

Kapitan reprezentacji Francji tego wieczoru być może oficjalnie pożegna się z ważnymi postaciami, które od lat są związane z paryskim klubem. Na wtorkowej kolacji w Pałacu Elizejskim prawdopodobnie stawiły się również inne osoby publiczne z pierwszych okładek gazet.

Komentarze