Jasny przekaz z obozu Rakowa. “Teraz to marzenie można spełnić”

Raków Częstochowa wyeliminował Aris Limassol w III Rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Rewanżowy mecz na Cyprze zakończył się zwycięstwem mistrza Polski 1:0. Po końcowym gwizdkiem przed mikrofonami TVP Sport krótkiej rozmowy udzielił Marcin Cebula.

Marcin Cebula
IMAGO / Lukasz Grochala / Newspix Na zdjęciu: Marcin Cebula
  • Raków wyeliminował Aris Limassol w III rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów
  • W rewanżowym meczu “Medaliki” pokonały mistrza Cypru 1:0
  • Po końcowym gwizdku krótkiej rozmowy udzielił Marcin Cebula

Marcin Cebula po awansie Rakowa do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów

Raków Częstochowa pokonał w rewanżowym meczu Aris Limassol 1:0. W dwumeczu podopieczni Dawida Szwargi okazali się lepsi od mistrza Cypru (3:1) i awansowali do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Po tym wielkim sukcesie “Medalików” przed mikrofonami TVP Sport stanął Marcin Cebula, który udzielił krótkiej rozmowy Kacprowi Tomczykowi.

W pierwszej połowie było ciężko. Przyznam szczerze, że nie za bardzo pomogłem drużynie, ale w przerwie się odbudowałem i w drugiej części myślę, że było trochę lepiej. Szacunek dla całej drużyny, że daliśmy radę i jesteśmy w czwartej rundzie – mówił Marcin Cebula.

Powiem szczerze, że gdzieś na początku tylko marzyło się o Lidze Mistrzów, a teraz to marzenie można spełnić. Także zrobimy wszystko, aby tę kolejną rundę przejść i być w fazie grupowej – zakończył pomocnik Rakowa.

Sprawdź także: Mistrz Polski wykonał kolejny krok, Raków wyeliminował Aris [WIDEO]